Vienas geriausių Lietuvos ledo ritulininkų, olimpinis čempionas Darius Kasparaitis šiuo metu džiugina Lietuvos ledo ritulio gerbėjus – jo žaidimą galima stebėti Lietuvos ledo ritulio rinktinės rungtynėse. Laidoje „Gero vakaro šou“ Darius Kasparaitis papasakos ne tik apie savo karjeros pradžią Elektrėnuose, bet ir apie šeimą.

 

2 (Medium)

   

„Elektrėnai nuo pat mano vaikystės buvo išskirtiniai. Man pasisekė, kad ten gimiau, nes pas mus buvo pirmas ledas, ledo rūmai, ir mes visada čiuoždavom už dyką, paskui eidavom ant ežero čiuožti, buvom porą kartų įlūžę į tą ežerą“, – pasakojo Darius. Jo teigimu, dabar Elektrėnuose gyvena gal 200 vaikų ir 120 iš jų žaidžia ledo ritulį, todėl natūralu, kad Elektrėnai yra Lietuvos ledo ritulio sostinė ir geriausi žaidėjai kilę būtent iš šio miesto.

 

3 (Medium)

 

TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis parodys žiūrovams ir geriausiai atidirbtus ir priešininkus į neviltį varančius Dariaus Kasparaičio judesius ant ledo. „Kai esi šešių vaikų tėvas, tai net truputį gėda žiūrėti, vaikams tokių vaizdų negali parodyti“, – paskui juokaus Darius. Vis dėlto ledo ritulininkas papasakojo, kad trys jo vaikai jau dabar žaidžia ledo ritulį, o dvi dukras jam tenka nuolat tramdyti, nes jos irgi labai mėgsta aikštelėje pastumdyti priešininkus, ypač berniukus.

 

10 (Medium)

 

Darius įsitikinęs, kad ledo ritulys yra ir savotiška terapija, nes galima išsilieti ant priešininkų. Tiesa, jam pačiam taip pat yra tekę prisiklausyti nemažai įžeidimų: „Kai žaidi Amerikoje, tai visi vadina komunistu, o Rusijoje – fašistu“, – pasakojo Darius.

 

13 (Medium)

 

Laidoje „Gero vakaro šou“ šį vakarą užvirs tikros kiaušinių ritulio kautynės, per kurias duš lempos ir plyš kelnės. Kas bus taiklesnis – Darius Kasparaitis ar Justinas Jankevičius? Kas per šias varžytuves nukentės labiausiai? Taip pat laidoje susipažinsime su vos ketverių metų ledo ritulininku Pijumi, kuris ant ledo nusitemps pačią Karoliną Meschino. Neįtikėtinai azartiška kova ir linksmi pokalbiai šį vakarą 20 valandą laidoje „Gero vakaro šou“ per TV3.

15 (Medium)

Informacinė ir pramoginė laida  „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!