Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt „Gemius Baltic“ lapkričio mėn. duomenimis toliau augo ir tapo trečiu pagal populiarumą portalu Lietuvoje. Portalas tv3.lt ypač augo tarp mobiliųjų įrenginių vartotojų. Iš viso tv3.lt sulaukė beveik milijono lankytojų.

 

apklausa

 

TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė džiaugiasi, kad TV3 išlaiko lyderės pozicijas TV rinkoje, tačiau tuo pat metu transformuojasi į daugiafunkcinę vaizdo turinio kompaniją. „Jau dvylika metų esame žiūrimiausia televizija Lietuvoje, o dabar ir portalas tv3.lt iškopė į populiariausiųjų trejetuką. Vadinasi, einame teisinga kryptimi ir patenkiname tiek žiūrovų, tiek portalo lankytojų poreikius. Portalas tv3.lt siūlo daug vaizdo turinio ir labai įvairiapusiškos informacijos, todėl nesunkiai suranda savo vartotoją. Labai džiaugiamės ir esame dėkingi visiems, kurie skaito, stebi, komentuoja ir leidžia laiką kartu su mumis“, – sako TV3 vadovė Laura Blaževičiūtė.

 

Laura_FOTO_Imantas_Boiko_2

   

„Gemius Stream Audience“ duomenimis vaizdo transliacijų internetu portalas TV3Play sulaukė daugiau nei 240 tūkstančių realių vartotojų ir daugiau nei 2 milijonų peržiūrų.

 

Naujienų portalo tv3.lt vyr. redaktorius Artūras Anužis tvirtina, kad augimą paskatino naujienų apie verslą ir politiką skaitomumo augimas. „Lapkričio mėnesį  pastebėjome, kad žmonės pradėjo domėtis politika ir vis daugiau skaityti naujienų apie naujosios koalicijos ir Vyriausybės formavimą. Balsavusieji už Valstiečių ir žaliųjų sąjungą yra sudėję didžiules viltis į naująjį Seimą, žmonės laukia pokyčių, todėl naujosios valdžios planai ir planuojamos reformos sulaukia didžiulio dėmesio“, – sakė A. Anužis.

 

Artūras Anužis

 

Ypač didžiulio dėmesio sulaukia muzikinis TV projektas „X Faktorius“. „Pastebime, kad aukštos kokybės televizijos turinys žiūrovus sukviečia ne tik prie televizorių ekranų. Ženkli dalis „X Faktoriaus“ žiūrovų muzikinį šou žiūri ir internete, mat per pertraukas internete mes siūlome originalų ir profesionalų turinį. Laidų vedėjas Mindaugas Rainys tik interneto auditorijai kalbina „X Faktoriaus“ dalyvius. To niekur kitur nepamatysi“, – tikino A. Anužis.

 

Karščiausios tv3.lt naujienos

 

gera kartu (Algio Kriščiūno nuotr.)

 

Naujienų portalas tv3.lt ir toliau stebins savo skaitytojus.

 

Didžiulio dėmesio sulaukia ir įsibėgėjantis tv3.lt ir žurnalo TOP 500 bendras projektas apie turtingiausius Lietuvos žmones. Naujasis projektas tikrai unikalus, nes rinkos profesionalai dar niekada taip tiksliai nevertino mūsų turtingiausių žmonių turto. Naujoje tv3.lt portalo rubrikoje galite ne tik rasti kiek kas turi pinigų, bet pasižiūrėti turtingiausių žmonių interviu, kuriuose jie dalijasi savo patirtimi, kaip uždirbti milijoną, kaip pradėti verslą ir pasiekti karjeros aukštumų.

 

Prieš naujuosius metus startuoja pernai internautų dėmesio sulaukęs projektas Lietuva ir PASAULIS 2017. Šį kartą savo sričių profesionalai dalinsis įžvalgomis, ko galime tikėtis kitais metais: ar kils ekonomika ir atlyginimai, kaip Lietuvą ir pasaulį paveiks naujasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas, ar Lietuvos krepšinio rinktinė iškovos medalius Europos krepšinio čempionate?

 

Lapkričio mėnesį portale tv3.lt startavo Lietuvos moksleivių e-sporto lyga. Lygoje mokyklos varžosi, kurios komanda yra stipriausia Counter Strike: Global Offensive (CS:GO) ir Heartstone žaidimų disciplinose. Daugiau informacijos http://lmesl.tv3.lt/.

 

tv3.lt Aplikacijas galima parsisiųsti čia:

https://itunes.apple.com/tt/app/tv3.lt/id1044605360?mt=8

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dev.idap.tv3it