Įspūdingo vokalo savininkė Vaida Genytė išpopuliarėjo dar vaikystėje, vėliau ji pasitraukė iš scenos, bet prieš dešimt metų sugrįžusi į muzikinį Lietuvos gyvenimą, jame žiba iki šiol. Per šį laikotarpį stebėjome sėkmingai kylančią muzikinę karjerą, už kurią LNK laidoje „Bus visko“ Vaida prisipažins  esanti dėkinga LNK ir projektui „Žvaigždžių duetai“, kurie atlikėją prikėlė iš pelenų.

 

Genytes_2 (Small)

Vienas projektas vijo kitą, žiūrovai grožėjosi Vaidos balsu, šokiais, čiuožimu ir, žinoma, neblėstančiu jaunatviškumu bei tobula figūra. Tik retas žino, kad būdama 23-ejų dainininkė turėjo viršsvorio, o, pamatę jaunystės nuotraukas, vargu ar pažintume, jog tai ta pati gražuolė aksominiu balsu. Būdama vos 158 cm ūgio Vaida svėrė 68 kilogramus.

 

„Man trukdė tie kilogramai ir aš juos numečiau.  Išbandžiau daugybę dietų, bet atsikratyti 23 kilogramų pavyko tik pagal savo susigalvotą dietą“, –  tvirtins Vaida.

 

genytes_3 (Small)

Moteris prisipažins, kad buvo išbandžiusi daugybę alinančių dietų, kurios sekino organizmą ir nedavė didelių rezultatų. Tik drastiškai sumažinusi kalorijas Vaida pasiekė apčiuopiamų bei ilgalaikių rezultatų.

 

Genytes_4 (Small)

„Nebuvo nei vieno produkto, kurio bučiau atsisakius, aš valgiau viską tik labai nedideliais kiekiais. Skaičiavau kalorijas ir stengiausi kuo mažiau jų suvartoti. Pradžioje suvalgydavau 1500 vėliau 800 ir taip kas tris savaites mažinau, kol pasiekiau 400 kalorijų per diena ribą“, – atskleis tobulų formų savininkė Vaida.

 

genytes_5 (Small)

Laidoje „Bus Visko“ šį šeštadienį 17.30 val.  moteris prisipažins, kad nuolat darėsi kraujo tyrimus, stebėjo savo organizmą. Jei jausdavosi silpniau, kartais leisdavo sau suvartoti didesnį kalorijų skaičių. Vėliau svoris stabilizavosi. Po metų sulaukė sūnaus Ainiaus, tačiau kilogramai neataugo.

 

Genytes_6 (Small)

„O, Dieve, aš tikrai nesu kokia sveikuolė, rytais nesiverdu jokių košių ar panašiai. Pusryčiams išgeriu stiklinę vandens su kava. Kartais suvalgau kokį sūrelį ar net sumuštinį. Pietų nevalgau, apie 16 val. kokį vaisių užkandu, o nuo vėlaus vakaro šaldytuvas nebeužsidaro“, – prisipažins Vaida Genytė.

Prakalbus apie grožį, dainininkė prisipažins, kad nespjauna į plastinę chirurgiją, tačiau kol kas be to sėkmingai apsieina apsiribodama grožio injekcijoms.

 

„Nebijau senatvės ir man atrodo kvaila jos bijoti. Nesakau ne plastinėms operacijoms, bet kol kas plastikos chirurgai man dar nieko neimplantavo. Galbūt kada nors save pasidailinsiu. Bet kol kas man užtenka vitaminų injekcijų veidui”, – laidoje „Bus visko“ savo grožio paslaptis atskleis Vaida.

 

Visas grožio metamorfozes bei karjeros posūkius kantriai stebėjo ir atkakliai palaikė Vaidos vyras Aidas. Pora susipažino, kai Vaidai tebuvo dvidešimt metų, po trijų mėnesių nusprendę tuoktis, santuokoje gyvena jau 23 metus.

 

„Svarbiausia – abipusė pagarba“, – vienbalsiai sėkmės formulę atskleidžia sutuoktiniai. Būtent dėl šios priežasties iki šiol mažai kas matė Vaidos šeimą, tačiau jau šį šeštadieni 17.30 val. laidoje „Bus visko“ per LNK garsi dainininkė visai Lietuvai ne tik atskleis visas grožio paslaptis, bet taip pat pristatys vyrą Aidą bei sūnų Ainių.