Asta Pilypaitė (45 m.) yra viena iš praeityje labai populiarios grupės „Sekmadienis“ narių. Ne paslaptis, kad žvaigždės mėgaujasi didžiuliu gerbėjų dėmesiu, tačiau kartais jis ima bauginti. Į laidą „Auksinė daina“ Asta atvyko palaikyti šios savaitės herojės, savo ilgametės draugės Jūratės Miliauskaitės (50 m.), kuri taip pat buvo minėtos grupės narė. Kalbai pakrypus apie gerbėjus, Asta buvo atvira: kartais iš jų sulaukiami laiškai sukeldavo netgi baimę.

 

LR_TV_AD_Antanas Dargis, Asta Pilypaite

 

„Anksčiau nebūdavo nei socialinių tinklų, nei elektroninių laiškų, todėl aš pati atsakinėdavau į visus laiškus, kuriuos gaudavo grupė „Sekmadienis“. Laiškus atrašyti nebuvo vien malonus darbas, nes labai dažnai mes gaudavome laiškų iš įkalinimo įstaigų. Visuomet aš atrašydavau „Sekmadienio“ vardu. Tie laiškai man sukeldavo baimę. Kaliniai man rašė, kad jie tuoj išeis ir susiras mane. Kartais pagalvodavau, o kas nutiks, jeigu jie iš tikrųjų mane susiras. Būdavo baisu. Žinoma, į tokius laiškus neatrašydavau. Taip pat esu gavusi vieną labai juokingą laišką. Vienas žmogus rašė, kad jam labai patinka, kaip mes dainuojame, o ypač mūsų daina „Lituanica“ skrenda“. Aš pagalvojau, kad nežinau tokios mūsų dainos. Ir tik po kurio laiko sužinojau, kad tai yra N. Tallat-Kelpšaitės daina.“, – nuotaikingai pasakojimą baigė Asta Pilypaitė.

 

LR_TV_AD_Jurate Miliauskaite

 

„Auksinė daina“ jau šį penktadienį 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją. Laidoje Jūratė Miliauskaitė atliks dešimt geriausių savo dainų, kurios nepalieka abejingų: žmonės studijoje net apsiverkė. Pačios Jūratės nuomone, geriausia jos daina yra „Briliantinė naktis“. Taip pat žiūrovų laukia ypatinga premjera: Aleksandras Ivanauskas-Fara (59 m.) pristatys naują dainą „Kalėdos ant didelio kalno“. Kuri Jūratės daina laimės? Tai nuspręs tik žiūrovai, balsuodami visos laidos metu.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.