Viena talentingiausių ir žaviausių Lietuvos kino, teatro bei televizijos aktorių Inga Norkutė puikiai pažįstama kiekvienam televizijos žiūrovui. Laikui nepavaldi moteris pripažįsta, jog kurį laiką kovojo su nepageidaujamais kilogramais, kuriuos numesti pavyko tik tada, kai įsigilino į žarnyno sveikatą. 

 

Inga Norkutė

Ne veltui prancūzai sako, jog grožis ir sveikata prasideda žarnyne. Tačiau ten pat prasideda ir senatvės bei sveikatos problemos. Farmacininkas, knygos „Žarnyno higiena“ autorius Mantas Jakimavičius tvirtina, kad su šia problema susiduria dažnas, tačiau apie tai garsiai kalbėti nedrįsta.

 

„Kai prasideda žarnyno problemos, rezultatai gali būti liūdni: lėtinis nuovargis, nusilpusi imuninė sistema, nėra nuotaikos. Tuomet mes pradedame ieškoti įvairių ligų, sprendžiame, ką mums daryti, atliekame aibes tyrimų, o iš tiesų, visos šios problemos slypi žarnyne. Dingsta refleksas eiti į tualetą, nuodijam savo organizmą, o rezultatas šalia viso šito – augantis svoris“, – teigia M. Jakimavičius.

 

Žarnyno problemų aštrėjimą lemia ne tik netinkama mityba. Žmonija geria per mažai skysčių, vartoja daug labai koncentruotą maistą, o dėl to sutrinka žarnyno peristaltika, užkietėja viduriai. Siekiant subalansuoti žarnyno veiklą, rekomenduojama pirmiausia į valgiaraštį įtraukti ląstelienos. Tai padės ne tik virškinimui, bet ir suteiks sotumo jausmą, todėl jų vartojant galima be didelių kančių numesti svorio.

 

Būtent šį metodą pasakoja atradusi ir aktorė Inga Norkutė. Moteris neslepia ilgus metus kovojusi su nepageidaujamais kilogramais, išbandžiusi ne vieną dietą, tačiau efektyvų rezultatą pamatė tik įsiklausiusi į savo organizmą.

 

„Į pilnėjimą buvau linkusi nuo paauglystės, mėgau pavalgyti, mėgstu ir dabar. Visokiausias dietas esu išbandžiusi: grikių dietą, japonišką dietą, kitas. Bėda tame, kad nuo tų dietų pradeda plaukai slinkti, oda sausėti“, – savo patirtimi dalinasi žinoma moteris.

 

Vaistininkas M. Jakimavičius teigia, kad per savo dešimties metų mokslinę ir profesinę patirtį kilo mintis sukurti produktą, kuris užtikrintų tinkamą žarnyno veiklą. Visiškai natūralios sudėties, ląsteliena praturtintas produktas  „Colonwell“ padeda judėti maistui per visą žarnyną, suriša maisto likusius su organizme esančiais toksinais ir taip juos lengviau pašalina iš kūno. Patekęs į žarnyną produktas išbrinksta, sukeldamas sotumo jausmą, ir taip padeda suvartoti mažiau kasdienio maisto, o kilogramai krenta pamažu ir visiškai sveikai.

 

Prieš gerą dešimtmetį aktorei pavyko numesti beveik dvidešimt kilogramų, tačiau po to svoris vėl augo, ir vėl krito. Vyko nuolatinis bangavimas, kurie trukdė ir Ingos profesinei veiklai, kol ji nepakeitė savo mitybos raciono.

 

„Kiekvienas žmogus turi jausti savo organizmą, tačiau nereikia kraštutinumų. Man šis lietuvių sukurtas produktas pakeitė gyvenimo būdą, tai buvo stebuklas. Susitvarkė žarnyno veikla, pagerėjo odos ir plaukų būklė, net atsirado įprotis gurkšnoti vandenį. Pilvas nebėra išsipūtęs ir pati jaučiuosi žvali“, – pasakoja I. Norkutė.

 
Nuotraukų galerija:
 

Laidos „Sveikas rytojus” stopkadrai