2014 metų gruodžio 27 dieną Nerijus Kalaušis įvykdė dvigubą žmogžudystę – nužudė mylimąją Viltę Stankutę-Butkienę ir jos draugą Giedrių Pavasarį. Teisėjų nuosprendžio laukiantis žudikas parašė laišką žurnalistui Kristupui Krivickui ir jame išdėstė savo motyvus bei įvykio detales. N. Kalaušis teigia tai padaręs afekto būsenos. Tačiau ką rodo Leopoldo Malinausko kortos? Ką apie šį žmogų atskleidžia jo veido bruožai?

 

LR_TV_VP_Malinauskas_N. Kalausio laiskas

 

Išmetęs kortas tarologas sakė, kad laiškas parašytas išgyvenant didelį liūdesį: „Vyrauja nusivylimas, suvokimas, kad tai, kas padaryta, yra neatitaisoma. Šiame laiške yra ne tik bandymas išsisukti, jis taip pat pilnas liūdesio, desperacijos, savianalizės.“

 

LR_TV_VP_Malinauskas_N. Kalausio laiskas2

 

Tačiau ką byloja kortos – kodėl šis nusikaltimas buvo įvykdytas? „Jis puikiai suvokė, ką daro. Atėjo pas juos žinodamas, kad nori nužudyti. Pamatė juos ir susmeigė peilį. Darė tai be gailesčio ir atjautos. Jis tiesiog siautėjo žudydamas šiuos du žmones. Buvo pilnas įsiūčio ir pasimėgavimo. Kraujas liejosi laisvai. Šio žmogaus vieta kalėjime ir ten jis turėtų sėdėti iki gyvos galvos“, – neabejojo L. Malinauskas.

 

LR_TV_VP_Malinauskas_N. Kalausis

 

Žiūrėdamas į kaltinamojo nuotrauką, tarologas buvo dar kategoriškesnis: „Gana aršus. Nuo pat mokyklos šis žmogus buvo agresyvus ir viską spręsdavo kumščiu. Tai buvo jo credo. Kadangi visas problemas jam buvo lengva išspręsti kumščiu, protu jis nesivadovaudavo. To vyro veidas nepasižymi intelektu, jis yra labai kovinis. Taip pat labai stiprus fiziškai. Trumpa nosis ir siaura kakta išduoda, kad galvos „kompiuteriu“ jis nesinaudojo, labiau jam talkindavo kumščiai.“

 

Ką apie šį žmogų ir jo įvykdytą dvigubą žmogžudystę pasakė garsioji Vaiva Budraitytė? Kokią bausmę jam išpranašavo kortos? Ar jis bus nuteistas kalėti iki gyvos galvos, o galbūt jo laukia švelnesnė bausmė? Mistinės realybės dokumentika ,,Vaivos pranašystės“ – šį ketvirtadienio vakarą 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.

 

Mistinės realybės dokumentika ,,Vaivos pranašystės“ – ketvirtadieniais 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV.