Įdomiausios rudens lažybos laidoje „Išgyvenk, jei gali” prasideda jau šį antradienio vakarą 20.30 val. per BTV. Aštriais pasisakymais garsėjanti ekonomistė Aušra Maldeikienė meta pirmąjį iššūkį Lietuvos įžymybėms. Šį kartą šalies socialinę realybę kritikuojančios specialistės provokacijai abejingas neliko etiketo žinovas ir garsiausias Lietuvos džentelmenas Giedrius Drukteinis.

 

maldeikiene_drukteinis

Nuolat garsenybių vakarėliuose šmėžuojančiam estetui teks visą savaitę gyventi ir rūpintis daugiavaike vilniečių šeima. Net 5 vaikus turintys Dovilė ir Robertas ryžosi visai Lietuvai parodyti, su kokiomis problemos jiems tenka susidurti kiekvieną dieną. Ar sugebės paprastus žmones suprasti ekscentriškasis G. Drukteinis? Ar įmanoma pinigų netaupančiam garsiam vyrui tokią didelę šeimą savaitę išlaikyti vos už 50 eurų?

 

Nors daugelis džentelmeno avantiūrą vertina skeptiškai, pats G. Drukteinis prisipažįsta kažkurį laiką taip pat gyvenęs nepritekliuje. Tiesa, tai buvo Jungtinėse Amerikos Valstijose. „Ryškiai pamenu tokį atvejį, kai su garsiu komentatoriumi Linu Kunigėliu gyvenome viename kambaryje Čikagoje 1992-aisias. Mes pramisdavom iš vienos svogūno galvos, vieno pakelio cigarečių ir buljono, kurios prisivirdavom visai savaitei”, – prisiminimais dalijosi garsus vyras.

 

Panašu, kad tokia vargų patirtis etiketo žinovui nelabai pagelbės. Jau pirmojoje laidoje atmosfera kais ne tik dėl pikantiškų A. Maldeikienė komentarų. Pirmieji barniai kyla vos susipažinus. Kukli šeimos mama neslėps priešiškų jausmų G. Drukteinio laidomiems juokeliams ir nesugebėjimo susitvarkyti su eiliniais buitiniais darbais.

 

Negana to, detektyvą išprovokuos ir netikėtas etiketo specialisto radinys – „Mormonų knyga”. Eretikų skaitalu knygą išvadinsianti naujoji šeimos galva nė negalvos, kad tai gali sukelti tikrą konfliktų bangą ir tikrų tikriausią karo padėtį namuose.

 

Kaip jausis sostinės centro gatvių nepaliekantis G. Drukteinis paprastame Lazdynų miegamajame rajone? Ar sugebės etiketo specialistas savaitę išlaikyti septynių asmenų šeimą vos už 50 eurų? Ar pavyks ekscentrikui sutarti su paprasta lietuvių šeima, turinčia aibę buitinių problemų? Galų gale ar pavyks sarkastiškajam vyrui išsiaiškinti, kodėl namuose mėtosi „Mormonų knyga”? Visi atsakymai jau šį antradienį  ir trečiadienį 20.30 val. per BTV.