Žiūrimiausias BTV projektas „Muzikinė kaukė“ jau įpusėjo, o šou dalyviai kiekvieną kartą stebina vis įspūdingesniais pasirodymais. Šį šeštadienio vakarą „Muzikinėje kaukėje“ Anžela Adamovič įsikūnys į Radžį Aleksandrovičių. „Išoriškai labai panašiai atrodai, net dabar stovi taip pat, kaip jis. Labai pagavai“,  – pasirodymą vertins komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis. Neįtikėtinas Anželos virsmas į Radžį – jau šiandien, 19:30 per BTV.

 

nuotr.aut. Darius Kučys (8)

„Už judesiukus pagautus tu esi šaunuolė. Nedėkingas visgi reikalas moteriai įkūnyti vaikiną. Nepavydžiu nei vienam, kuriam tenka įkūnyti priešingą lytį, tai tikrai labai retai pasiseka gerai“, – pripažins „Muzikinės kaukės“ komisijos narė Inga Valinskienė. „Išvaizda labai panaši, tas berniukiškumas. Bet man žymiai maloniau tave matyti tokią gražią, kokia tu esi, o ne pasislėpusią už 28 sluoksnių rūbų ir karatų“, – laidoje juokaus Mantas Stonkus.

 

„Labai panaši Anžela. Tas žvilgsniukas irgi „nachališkas“ – Radžio visiškai. Aš esu mačiusi Radžį, iš arti“, – komplimentų „Muzikinės kaukės“ dalyvei negailės ir Livija Gradauskienė. „Tai aš praeitais metais čia sėdėjau vietoje jūsų“, – juokaus Anžela. „Iš tikrųjų, tau labai pavyko. Kad balso tu tokio neturi, tai natūralu, tačiau visa kita tu padarei puikiai“, – pridurs L. Gradauskienė. Čia įsiterps Mantas Stonkus: „Tai kas turi tokį balsą, kaip Radžis? Tik pats Radžis.“ Žiūrimiausia šeštadienio laida „Muzikinė kaukė“ – jau šiandien, 19:30 per BTV.

 

Vaizdo įrašas:

https://www.facebook.com/BTV.MuzikineKauke/videos/1060614837400978/