Egipto astrologija – tai senovinė praktika, kuri padeda geriau pažinti save, suprasti savo tikruosius tikslus ir santykį su kitais žmonėmis. Senovės egiptiečių astrologija padeda labiau pažinti savo charakterį, savo trūkumus, galimybes gyvenime ir t. t.

 

Egiptas

 

Taigi kas jūs esate? Izidė, Basta ar Ozyris? Išsiaiškinti savo astrologinį ženklą yra labai lengva! Egipto astrologijoje, kaip ir Vakarų astrologijoje, skiriami 12 Zodiako ženklų. Kiekvienas Zodiako ženklas atitinka vieną iš senovės Egipto dievų. Astrologinis ženklas nustatomas pagal asmens gimimo datą.

 

Amonas Ra arba dievas, įkūnijantis Saulę. Vaizduojamas kaip vyras su dviem plunksnomis ant galvos. Senovės egiptiečiai tikėjo, kad šis dievas sukūrė visatą, žmoniją, kitus dievus ir pats save. Senovės Egipto astrologijoje Amono Ra Zodiako ženklas yra sausio 8 – 21 ir vasario 1 – 11 dienomis.

 

Anubis yra pomirtinio pasaulio dievas, balzamavimo viešpats. Jis pradėjo pirmuosius laidotuvių ritualus ir mumifikavo Ozyrio mumiją. Dievo vardas reiškia puvimą. Senovės Egipto astrologijoje Anubio Zodiako ženklas yra gegužės 9 – 27 ir nuo birželio 29 iki liepos 13 dienos.

 

Basta arba Bastetė yra džiaugsmo, pramogų, moterų ir šeimos, namų židinio deivė senovės egiptiečių mitologijoje. Senovės Egipto astrologijoje Bastos Zodiako ženklas yra liepos 14 – 28, rugsėjo 23 – 27 ir spalio 3 – 17 dienomis.

 

Gebas yra Žemės dievas. Šis Zodiako ženklas yra vasario 12 – 29 ir rugpjūčio 20 – 31 dienomis.

 

Horas – egiptiečių mitologijoje vaizduojamas kaip Dangaus dievas su sakalo galva. Jis reprezentuoja tvarką ir harmoniją. Šis Zodiako ženklas yra nuo balandžio 20 iki gegužės 8 dienos ir nuo rugpjūčio 12 iki 19 dienos.

 

Izidė – viena populiariausių senovės egiptiečių deivių. Derlingumo, vandens, vėjo, motinystės, faraonų deivė. Šis Zodiako ženklas yra nuo kovo 11 iki 31 dienos, nuo spalio 18 iki 29 dienos, nuo gruodžio 19 iki 31 dienos.

 

Hapis – senovės egiptiečių mitologijoje buvo iš dangiškojo vandenyno ištekančios Nilo upės dievas. Nuo jo priklauso, ar žemė bus derlinga. Zodiako ženklo laikotarpiai: nuo sausio 1 iki 7, nuo birželio 19 iki 28, nuo rugsėjo 1 iki 7 ir nuo lapkričio 18 – 26 dienos.

 

Muta deivė, kurią dar vadino Pasaulio motina, Ra akimi, Deivių karaliene, Dangaus ponia, Dievų motina, Gimdančiąja, Gimusia iš nieko. Ji stebi ir apsaugo žmones. Po Mutos Zodiako ženklu gimę tie, kurie gimė sausio 22 – 31, rugsėjo 8 – 22 dienomis.

 

Ozyris – senovės egiptiečių mitologijoje buvo laikomas mirties ir pomirtinio gyvenimo dievu. Po Ozyrio Zodiako ženklu gimę tie, kurie gimė nuo kovo 1 iki 10 ir nuo lapkričio 27 iki gruodžio 18 dienos.

 

Sekhmeta – senovės egiptiečių mitologijoje buvo Aukštutiniojo Egipto karo deivė, gydymo deivė, dieviškoji galia. Ši deivė atsakinga už epidemijas ir ligas. Po Sekhmetos Zodiako ženklu gimę tie, kurie gimę nuo liepos 29 iki rugpjūčio 11 dienos ir nuo spalio 30 iki lapkričio 7 dienos.

 

Setas – vienas prieštaringiausių panteono dievų. Tai audrų, griaustinių ir žaibų dievas. Jis reprezentuoja suirutę ir gyvybinės energijos atsinaujinimą. Po Seto Zodiako ženklu gimę tie, kurie gimę nuo gegužės 28 iki birželio 18 dienos ir nuo rugsėjo 28 iki spalio 2 dienos.

 

Totas – pomirtinio ir išminties, skaičiavimo ir rašymo dievas. Po Toto Zodiako ženklu gimę tie, kurie gimę nuo balandžio 1 iki 19 dienos iki nuo lapkričio 8 iki 17 dienos.