TV3 kultinis serialas „Moterys meluoja geriau“, kaip jo kūrėjai sako, – populiarus ir tarp ugniagesių, ir tarp namų šeimininkių – jau visai netrukus, sausio 13-ąją, kviečia pasitikti naują, 7-ąjį sezoną! Nuo žiūrimiausios televizijos TV3 eterio tiesiog neatsiejamas serialas žada savo gerbėjus nudžiuginti dar didesne žvaigždžių komanda, naujais personažais ir jų nenuspėjamomis istorijomis, kuriomis gardžiuosimės nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 21.00 val.

 

Nerijus Gadliauskas, Kristina Andrejauskaitė, Gintarė Latvėnaitė, Ramūnas Rudokas, Agnė Šataitė, Marius Jampolskis, Inga Norkutė-Žvinienė, Džiugas Siaurusaitis, Vitalija Mockevičiūtė ir kiti pamėgti aktoriai jau filmuojasi naujausiose „Moterys meluoja geriau“ serijose.

 

Jau netrukus Robertėlis (akt. N. Gadliauskas) įsidarbins taksi vairuotoju pas Silvestrą (akt. Arūnas Storpirštis). Komiškai susiklosčius aplinkybėms Jūratė (akt. G. Latvėnaitė) ims įtarinėti vyrą darbe sukantį ne tik vairą, bet ir į kairę. Kostia (Dž. Siaurusaitis) ryšis svarbiems gyvenimo pokyčiams, net užsirašys į anoniminių alkoholikų draugiją. Už tai bus dosniai apdovanotas žmonos Galinos (akt. V. Mockevičiūtė), tik ar šįkart jos pamėgta taurelė neprives poros iki skyrybų? Medos (akt. I. Norkutė-Žvinienė) kelyje bus vyrų, nuotykių, vėl vyrų ir dar kartą nuotykių restoranuose, parkuose, ligoninėse ir net kapinėse… Vienas labai intriguojantis Medos meilės nuotykis atplauks tiesiai iš jūros.

 

Meilės ieškos ir Donatas (akt. M. Jampolskis), o jo buvusi ir galbūt vėl – būsima – mylimoji Ugnė (akt. A. Šataitė) su tėvu Marijumi (akt. R. Rudoku) mėgins surasti pradangintą brangų paveikslą. Su šia brangenybe pasprukęs dailininkas Česlovas (akt. Sakalas Uždavinys) ims burti, pranašauti ateitį. Ar kortos jam parodys, kad su paveikslais vis dėlto teks išsiskirti?

 

Septintąjį sezoną skaičiuosiančio žiūrimiausios televizijos TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždžių komandoje netrukus pasirodys ir daugiau žinomų aktorių. Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė vaidins Galinos draugę Oksaną. Rimantas Bagdzevičius – Edmundą, meno kolekcionuotoją. Medos bičiulio Vovkos vaidmeniu debiutuos Andrius Žiurauskas. Taip pat scenarijaus vingiai sugrąžins Jurijaus Smorigino personažą Feliksą − šis ir vėl taikysis užmesti meilės tinklus. Kuri serialo moteris į juos įsipainios? Ir kas vis dėlto meluoja geriau?

 

Žiniasklaidos tyrimų bendrovės „TNS LT“ duomenimis, šis serialas per pirmus šešis sezonus turėjo beveik tris milijonus žiūrovų (2 998 000). O pastarąjį sezoną 15−49 metų amžiaus žiūrovams „Moterys meluoja geriau“ buvo žiūrimiausia reguliari laida Lietuvoje.

 

Žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje serialą jau septintą sezoną iš eilės kuria prodiuserių kompanija „Videometra“. „Moterys meluoja geriau“ naujas sezonas prasideda jau sausio 13 dieną ir žiūrovus džiugins pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val.

 

 „Moterys meluoja geriau“ 7-as sezonas – nuo sausio 13 dienos pirmadieniais−ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!