Žinomiausi aktorės ir dainininkės Neringos Nekrašiūtės, buvusios garsaus choro „Olialia“ solistės, kūriniai šį šeštadienio vakarą suskambės naujai. Laidoje „Dainuok mano dainą“ garsi moteris klausysis scenos kolegų atliekamų dainų ir prisimins pirmuosius savo žingsnius scenoje bei praeities šlovę – milžiniškas dėmesys, griežta dienotvarkė ir pavydas kitiems vaikams.

 

nuotr_aut_Giedrius_Abromavicius_2 (Small)

 

N. Nekrašiūtė kadaise svajojo tapti garsia smuikininke, bet muzikos mokyklos chore ją pastebėjo ir staiga būsima muzikantė tapo visų mylima dainininke. Nors ir tapo choro lydere, mergaite, į kurią norėjo būti panašios visos bendraamžės, Neringa vaikystę prisimena su kartėliu. Anksti prie scenos šviesų, nuolatinių repeticijų ir koncertų pripratinta mergaitė tuomet nesijautė labai laiminga.

 

nuotr_aut_Giedrius_Abromavicius_3 (Small)

 

„Savo broliui pavydėdavau, kad jis galėdavo laisvai eiti į kiemą, žaisti krepšinį, futbolą, leisti laiką su draugais. Iš tikrųjų, kai tu esi vaikas, tai yra labai svarbu. Nes kai tu ateini į mokyklą po dviejų savaičių nebuvimo, su tavim nelabai kas šnekasi, visi jau susidraugavę“, – laidoje „Dainuok mano dainą“ prisimins Neringa Nekrašiūtė, dar prieš du dešimtmečius supratusi populiarumo kainą.

 

nuotr_aut_Giedrius_Abromavicius_12 (Small)

 

Dažnos gastrolės, gimimo dienos švenčiamos scenoje, Kalėdos – ne su šeima, o koncertuose – tokia buvo mažos mergaitės kasdienybė. Pavargusi nuo dėmesio ir šlovės Neringa ilgam sustabdė muzikinę karjerą ir tik visai neseniai nutraukusi tylą grįžo į didžiąją sceną. Paklausta, kokia ji yra namuose, aktorė ir dainininkė tikina esanti kitokia, nei žiūrovai ją įpratę matyti.

 

„Pelė, gyvenime aš esu pelė. Labiausiai mėgstu dirbti už kadro. Toks paradoksas, kad dirbu viešumoje, nes jos pakankamai bijau. Tu viešumoje labai matomas esi, o gyvenime aš mėgstu būti labai paprasta, – tikina N. Nekrašiūtė. – Kaip moteris aš savęs absoliučiai neišreiškiu – nesidažau, nesipuošiu, mėgstu patogią avalynę, treningus. Mėgstu karaliauti buityje, namuose.“

 

Dešimt metų atidavusi muzikai, šiandien Neringa ją įsimylėjo iš naujo. O tai, ką turi brangiausio, dovanos žiūrimiausio BTV projekto žiūrovams. Dar negirdėtos istorijos bei gyvos muzikos garsai, devynios nostalgiškos ir tuo pačiu naujai suskambusios dainos, kurias atliks žinomiausios Lietuvos garsenybės. „Dainuok mano dainą“ – šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

 

Nuotraukų aut. Giedrius Abromavičius