Keturis vaikus auginančio Kristupo Krivicko (38 m.) šeima į Kalėdų maratoną įsisuko jau nuo gruodžio. „Šis periodas kasmet man yra didelis iššūkis, reikalaujantis ne tik papildomų finansinių išteklių, bet ir laiko bei emocinių jėgų. Reikia ne tik sudalyvauti vaikų šventėse, bet ir įvairiuose kviestiniuose vakarėliuose, renginiuose, į kuriuos esu kviečiamas ne tik kaip svečias, bet ir kaip vedėjas“, – sako žinomas TV laidų prodiuseris.

 

Kristupas Krivickas_MB (Small)

 

Kad pasiruošimas vyktų sklandžiai, K. Krivickas nepalieka visko paskutinei dienai, dovanomis, šventinėmis dekoracijomis pasirūpina iš anksto, juolab kad namams puošti skiriamos dvi dienos – šventinė atmosfera kuriama ne tik namo viduje, bet ir kieme. Kad nieko nepritrūktų, šeima iš anksto nusiperka prekybos centruose. „Į prekybos centrus keliaujame visi, nes visi ten turi savų reikalų. Tokia išvyka pareikalauja nemažai jėgų. Aš nemažai laiko praleidžiu dirbdamas sporto salėje (Kristupas yra kiokušin karatė meistras), tai apsilankymas prekybos centre su šeima iš manęs pareikalauja ne mažiau energijos nei sportas“, – pasakojo K. Krivickas.

 

vlcsnap-2017-12-19-13h45m22s160 (Small)

 

Paklaustas, kiek išleidžia šventėms, jis neslepia: gal net dvigubai daugiau nei įprastais mėnesiais, tačiau tos išlaidos niekada neviršija pajamų. Šiuo periodu jis perka viską, ko mano, kad prireiks, o bankininkams, rekomenduojantiems išlaidauti apgalvotai, siūlo su visomis rekomendacijomis „skristi į mėnulį“.

 

Greičiausiai ten pat jis pasiųstų ir tėvelius, kurie šventėms darželiuose ir mokyklose entuziastingai siūlo „susimesti“ ne tik vaikų poreikiams, bet ir pedagogų dovanėlėms. „Bet man pasisekė, kad į dukrų darželius vaikus veda protingi tėvai ir tokių tradicijų pas mus tiesiog nėra. O jei ir būtų, aš neprisidėčiau. Man patinka geriems žmonėms dovanoti dovanas ir jei aš manau, kad auklėtojos nusipelnė padėkos, aš pats joms galiu paruošti simbolines dovanas, o ir vaikai gali dėmesį parodyti paruošdami savo rankų darbo dovanėles“, – mintimis dalijosi K. Krivickas.

 

Daugiau apie savo patirtį šiuo šventiniu periodu jis pasidalys „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Moterų balsas“. Beje, eterio metu visi atšvęsime ir  dainininko Vytauto Šiškausko (60 m.) jubiliejų. Be to, „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė patars, kaip išlaidauti, kad sausį nebūtume „sausi“, o atsakingo vartojimo šalininkė, iniciatyvos „Re partneriai“  įkūrėja Viktorija Nausėdienė papasakos, kaip elgtis su daiktais, kuriuos neapgalvoję įsigijome ir nenaudojame.

 

„Moterų balsas“ – jau šį trečiadienį 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.