Jau šį sekmadienį LNK eteryje nugriaudės ekstremalių išbandymų projekto „Aš galiu!” finalas, kuriame pirmą kartą savo nuomonę tiesioginio balsavimo metu galės išreikšti ir žiūrovai. Jiems bus suteikta galimybė atiduoti savo balsą už labiausiai per visą sezoną patikusį dalyvį, o skaičiuojant galutinius rezultatus žiūrovų skambučiai bus sumuojami kartu su komisijos skirtais taškais.

 

Laisva ir Liepa 1

 

Norėdami papirkti kaip įmanoma daugiau žiūrovų, visi projekto dalyviai finalui ruošia išties neeilines užduotis. Bene labiausiai rizikuoja atlikėja Donata Gutauskienė – Laisva, kuri pasirinko kartu su Liepa Norkevičiene mokytis šokti stepą. Daugeliui tai sukėlė nuostabą, kadangi nuo pat projekto pradžios Laisva skundėsi, kaip nekenčia šokių.

 

Laisva ir Liepa 2

 

„Labai noriu projekto pabaigoje šiokios tokios intrigos. Nenoriu būti bailė ir ramiai sėdėti savo komforto zonoje, todėl ir renkuosi tokią užduotį“, – kalbėjo ji. Rimtai nusiteikę buvo ir merginų treneriai, kurie nuo pat pirmos repeticijos nevyniojo žodžių į vatą.

 

Laisva ir Liepa 3

 

„Pasak mūsų vadovo, dabar mes visiškai nemokam nieko šokti“, – braukdama prakaitą repeticijose kalbėjo Liepa. Sulaukusi paliepimo pasitempti, Laisva dar bandė ginčytis su choreografais, tačiau greitai buvo pastatyta į vietą. „Tik jau nereikia, mačiau aš kokia tu pasitempus, vien šaltiena“, – taip Laisvos figūrą ir laikyseną komentavo grupės „Funny Beat“ šokėjai. Panašių pastabų abi merginos sulaukė visą savaitę.

 

VP0A4893

 

Nepaisant sunkios savaitės, finalinių pasirodymų filmavimo dieną abi atlikėjos buvo puikios nuotaikos ir smagiai bendravo net su griežtaisiais treneriais. Vis dėlto viskas pasikeitė iškart, vos tik komisija ėmė dalyviams dalinti balus už jų pasirodymus. Sulig kiekvienu komentaru tiek Liepa, tiek ir Laisva vis labiau slėpė savo veidus po šokių kostiumais, kol galiausiai, neatlaikiusios įtampos, abi ėmė pasikūkčiodamos verkti. Per ašaras nei viena neįstengė atsakyti nei į komisijos, nei į laidos vedėjų komentarus.

 

VP0A5023

 

Kas taip įskaudino Liepą ir Laisvą? Kaip jų finalinį pasirodymą įvertins komisija? Ar žiūrovų skambučiai sekmadienį padės kuriai nors priartėti prie prizinių vietų? Dramatiški pasirodymai ir didžioji sezono atomazga – jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!