Sergejus Maslobojevas-Kuvalda – tituluočiausias Lietuvos kovotojas. TV3 laidoje „Miestas ar kaimas“ Sergejus tikino, kad kovų ringo jie niekad nekeistų į kaimą. Jo manymu, tai, ką jaučia kovotojas, išėjęs į ringą, yra išskirtinis potyris, ypač kai kovotoją palaiko daugybė žmonių arenoje. „Manau, karves šerti ar kiaules… nepalyginsi su tuo, ką aš išgyvenu, kai išeinu į areną ir 10–20 tūkstančių žmonių šaukia mano vardą“, – juokiasi Kuvalda. Sergejus drauge su dar dviem komandos nariais jau šį vakarą bandys įrodyti miestiečių pranašumą kaimo komandai.

 

Miestas ar kaimas 5 stop1 (Small)

 

TV3 laidos „TV pagalba“ narė Monika Ostrenkova – tikra miestietė, klaipėdietė, net vasarų kaime pas močiutę neturėjusi: „Vasarą visi vaikai važiuodavo visai vasarai į kaimą, o aš viena pati ir vaikščiodavau po kiemus. Būdavo taip liūdnoka“, – prisimena Monika. Sergejui ir Monikai kompaniją žaidime palaikys grupės „Naktinės personos“ narys Aras Vėberis. Jis gimė ir užaugo Vilniuje. „Ūkininkavimas ne mano sritis, man ne prie dūšios. Vis tiek jei gimei, užaugai čia tarp mūrų ir betonų, tai, manau, tau genuose tai ir užkoduota“, – sako Aras.

 

Miestas ar kaimas 5 stop3 (Small)

 

Miestiečiai šį vakarą susidurs su rimtu kaimo komandos pasipriešinimu. Joje – grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas, sėkmingai ūkininkaujantis Baisogaloje. Jis žiūrovams pristatys ir vieną iš savo augintinių – ožį vardu Ponas Bynas. Drauge su Valdu kaimo garbę gins Biržų ir Rokiškio kultūros centrų folkloro ansamblio vadovė Jūratė ir Milgedas iš Širvintų rajono.

 

Miestas ar kaimas 5 stop4 (Small)

 

Kas geriau žino, kada reikia leisti sulą, kiek karvė duoda pieno ir ką reiškia „šokti ant putų“? Miestiečiams ar kaimiečiams geriau seksi žaisti pulą ir vairuoti traktorių? Sužinosite jau šį vakarą 20 val. linksmiausiame tautos žaidime „Miestas ar kaimas“ per TV3.

 

Miestas ar kaimas 5 stop6 (Small)

 

Tautos žaidimas „Miestas ar kaimas“ pirmadieniais 20 val.  per TV3.