Jei turite didelę svajonę, kuri norėtumėte, kad taptų realybe, galite paprašyti kosmoso pagalbos. Kosmoso galima prašyti visko, ko geidžia širdis: meilės, namo, pinigų, sveikatos, išgijimo ar panašiai. Visi troškimai gali virsti realybe.

 

Kosmoso pagalbos reikia prašyti atvirai, pozityviai nusiteikus ir atsipalaidavus. Reikia vyti šalin neigiamas mintis ir atsikratyti bet kokių baimių ir abejonių. Vis dėlto nereikėtų būti godiems ir prieš išsakant norus, juos gerai apgalvoti. Juk ne veltui sakoma, kad svajoti reikia atsargiai, nes svajonės kartais pildosi! Norus kosmosui galima tiesiog išsakyti mintimis arba patalpinti savo norą specialioje svetainėje.

 

Šalininkų teigimu, žmonija ir jos mintys fundamentaliame lygmenyje yra labai susijusios, todėl prašymai per kosmosą yra labai veiksmingi. Toks aiškinimas neturėtų kelti nuostabos visiems, kurie domisi kvantine fizika, kuri aiškina, kad aplinkui mus yra daugybė galimybių, o žmogaus sąmonė iš galimybių sukuria tikrą galimybę. Jei žmonės labiau gilintųsi į kosmoso galimybes, suprastų, koks ribotas žmonių mąstymas. Nepaisant to, kad į kosminę energiją daugybė žmonių žiūri skeptiškai, reikia leisti veikti kosmoso jėgoms ir priimti tai kaip maloningą visatos dovaną.

 

Tikriausiai labiausiai žmonėms rūpi, per kiek laiko kosmosas išpildys norą. Tikslaus atsakymo nėra, nes vienu metu susiduriama ir su žemiškais, ir nežemiškais reikalais. Nežemiškame lygmenyje kosmosas prašymą akimirksniu gauna ir išklauso. Tačiau Žemėje niekas nevyksta akimirksniu, todėl ir noras tampa realybe pamažu. Tam, kad Žemėje įvyktų pokyčiai reikia milijonų metų. Evoliucija taip pat neįvyko per naktį. Kad noras virstų tikrove, reikia bendradarbiauti su kosmosu, parodyti savo pastangas, besąlygišką tikėjimą ir atsipalaiduoti.