Moterų televizijos TV8 konditerinė laida „Gardu Gardu“ šį penktadienį taps 20.30 val. rimtu išbandymu talentingų konditerių duetui. Šokolado meistras Ali Gadžijevas ir profesionali konditerė Jekaterina Buldakova rodys, kad iš populiariųjų rudens gėrybių galima pasigaminti stulbinančių desertų. Tokių, kurie gali nukonkuruoti tradicinį obuolių pyragą ir įprastas uogienes.

 

TV8_Gardu_Gardu_vedejai (1)

Nors kiekviena šeimininkė jau yra išbandžiusi įvairių obuolių pyragų receptų, o daugelis turi savo firminius, Jekaterina pasiruošusi atskleisti, kaip išsikepti tokį pyragą, kokį ji išmoko kepti iš profesionalaus prancūzų konditerio.

 

Ali žada visų mėgstamas tradicines močiučių uogienes nurungti egzotiška uogiene, kuri pagaminama paprastai, tačiau gamybos būdas laikomas bene pačiu moderniausiu pasaulyje.

 

„Mes nesakome, kad močiučių receptai blogi, tačiau su mūsų patarimais jie gali tapti šiuolaikiškesni ir, kas žino, gal patiekalai kur kas gardesni? Juk turint kalną obuolių ir kitokių rudens gėrybių dabar pats laikas paeksperimentuoti virtuvėje ir atrasti naujų gardžių būdų gaminti ir konservuoti. Aš kiekvieną rudenį vis sukuriu ką nors naujo vien dėl to, kad prisirenku idėjų ir pats drąsiai bandau naujus skonių derinius“, – atvirauja Ali.

 

Kol konditeriai konkuruos su močiutėmis, „Gardu Gardu“ personažas Gardžioji fėja nuskris į saulėtąją pietų Prancūziją. Kodėl ir ką ji ten nuveiks, TV8 žiūrovės išvys jau rytoj, penktadienį, 20.30 val.

 

„Gardu Gardu“ laidų įrašai laukia ir televizijoje internete TV3 Play: www.tv3play.lt/programos/gardu-gardu

 

 „Gardu Gardu“ – penktadieniais 20.30 val. tik per TV8!