Sportininkui, Lietuvos galiūnui Vidui Blekaičiui filmavimo kameros – ne naujiena. Ne viename televizijos projekte dalyvavęs, netrukus TV3 eteryje pasirodysiančiame komiškame seriale „Bruto ir Neto“ vaidmenį sukūręs V. Blekaitis, šį šeštadienio rytą pademonstruos ir kulinarinius sugebėjimus. Laidoje „Virtuvės istorijos“ sportininkas kartu su aktore Ugne Žirgule suruoš netikėtus pusryčius aktorės vyrui Ridui Žirguliui.

 

Bruto ir Neto II (73)

   

Šį šeštadienio rytą TV3 žiūrovai turės išskirtinę galimybę pamatyti ir išgirsti ne tik profesionalaus šefo Reinaldo Janonio kulinarinius patarimus, bet ir linksmą aktorių interviu. Pasak aktorės U. Žirgulės, jiedu su vyru vienas kitą nedideliais siurprizais stebina dažnai, bet šis – išskirtinis. Mat netrukus pora švęs spektaklio „Florenca“ premjerą bei serialo „Bruto ir Neto“ sugrįžimą į televizijos ekranus.

 

Bruto ir Neto II (91)

 

Seriale nusifilmavusi U. Žirgulė intrigavo, jog naujame sezone laukia itin įdomios akimirkos ir įsiplieskiantys romantiški jausmai. „Gediminas Juodeika labai sieks manęs. Tegul dabar žiūrovai galvoja – pasieks ar nepasieks. Aš nežinau, ar dėl manęs tiek yra gyvenime vyras daręs, kiek jis“, – apie serialo siužetą šypsodamasi šeštadienio rytą laidoje pasakos moteris.

 

TV3_Virtuvės istorijos (3)

 

Tačiau dar didesnis siurprizas žiūrovams – „Bruto ir Neto“ tęsinyje vaidinsiantis galiūnas V. Blekaitis. Tai jau ne pirmas sportininko vaidmuo, todėl jis jau gali sakyti turintis ir savo tipažą – dažniausiai jam tenka vaidinti blogiukus.

 

TV3_Virtuvės istorijos

 

„Aš iš prigimties esu geras žmogus, dėl to man blogiukus vaidinti įdomiau – kartais reikia ir blogu pabūti. Mano išvaizda labai bloga ir dėl to man tinka tokie vaidmenys“, – laidoje kalbės V. Blekaitis.

 

Sportininko teigimu, aktorystė jam nesvetima – vaidybos nepamiršta ir varžybų metu: „Aš būnu savimi, man viskas išeina natūraliai. Net varžybose negaliu būti ne aktoriumi – ten visada reikalingos tokios aktorinės savybės, kad tave pamiltų žiūrovai.“

 

Kulinarinės laidos „Virtuvės istorijos“ komandą V. Blekaitis tikino, jog filmuotis jam išties patinka – svajoja ir apie didesnius vaidmenis. „Galbūt vėliau vaidinsiu ir didesnius vaidmenis, juk sporte nežinau kiek metų liko“, – juokaudamas pasakos galiūnas.

 

Sportininko ir aktorės U. Žirgulės netikėta staigmena džiaugsis ir R. Žirgulis, nustebintas žmonos ir bičiulio pastangomis. Linksmą ir atvirą aktorių U. Žirgulės ir R. Žirgulio bei sportininko V. Blekaičio interviu, daugybę naudingų maisto gaminimo patarimų televizijos žiūrovai išgirs jau rytoj, šeštadienį, 9 val. kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“.

 

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3!