Kokios yra pačios seksualiausios profesijos? Sakoma, kad astronautai ir ugniagesiai suviliotų bet kurią moterį. O striptizo šokėjų ir stiuardesių kerams atsispirtų retas vyras. Tačiau dabar XXI amžius ir yra kur kas daugiau šiuolaikinių profesijų, kurios žavi potencialius partnerius.

 

Teigiama, kad 92 procentai moterų mielai nueitų į pasimatymą su gydytoju. Romantiškos pažinties jos neatsisakytų nei su teisininku, architektu ar nekilnojamo turto konsultantu. Patys seksualiausi vyrai, moterų nuomone, yra atletai, ugniagesiai ir gydytojai. Kita vertus, nors dauguma moterų vyrus modelius laiko seksualiais, tačiau nenorėtų su jais susitikinėti.

 

Daugelio moterų nuomone mažiau seksualūs yra politikai, buhalteriai, socialiniai darbuotojai, slaugytojai.

 

Tikriausiai vieša paslaptis, kad moteris traukia uniformuoti vyrai. Karininkai, pilotai, jūrininkai, gelbėtojai, vilkintys darbo apranga, daugeliui dailiosios lyties atstovių atrodo labai patrauklūs.

 

Šiuolaikiniai vyrai taip pat kraustosi iš proto dėl moterų, vilkinčių uniformas (gydytojų, slaugytojų, palydovių, padavėjų ir tarnaičių). Taip pat dėl sporto trenerių, masažisčių, aktorių, šokėjų, striptizo šokėjų, sekretorių ir mokytojų. Regis, vyrų nuomonė šiuo klausimu niekada labai nesikeičia.

 

Kita vertus, kiek apklausų tiek nuomonių. Pavyzdžiui, 2013 metais D. Britanijoje atlikta apklausa parodė, kad mažiausiai seksualūs moterims atrodo sportininkai. Daugiausiai balsų sulaukė aktoriai, muzikantai ir vyrai, dirbantys finansų sektoriuje. Taip pat silpnosios lyties atstoves žavisi gydytojų, mokytojų, rašytojų ir žurnalistų kompetencija.