Kuo sužavi vyresni? Patirtimi, protu, mokėjimu elgtis su priešingos lyties atstovu. Tikriausiai ne viena dailiosios lyties atstovė prisipažintų, kad kažkuriame gyvenimo etape buvo sutikusį tobulą vyrą: protingą, patrauklų, apsirengusį madingais drabužiais, užimantį geras pareigas ir gaunantį stabilias (ir nemažas) pajamas. Vyrą, kuris turi tik vieną trūkumą – yra maždaug 30 metų vyresnis. Tikriausiai ir ne vienas vyras yra sutikęs gerokai vyresnę damą, kuri žavėjo subtiliu moteriškumu, seksualumu, išmintimi ir rūpestingumu.

 

Tokia pora, kai vienas iš partnerių yra labai daug vyresnis už kitą, dažnai sulaukia pašaipių žvilgsnių ir pastabų iš aplinkinių. Net jei meilė tikra, vis tiek reikia įrodinėti savo jausmus net patiems artimiausiems žmonėms. Be to, anksčiau ar vėliau tokia pora susidurs su seksualinėmis problemomis. Jaunesniajam partneriui teks rūpintis nukaršusiu mylimuoju ir greičiausiai jį palaidoti. Tokie santykiai labai dažnai būna tik platoniški, nes tik ypač stiprus ir sveikas pagyvenęs vyras dar gali susilaukti palikuonių. O net, jei ir pavyktų tokia porai susilaukti dukters ar sūnaus? Kaip jausis poros atžala po kelerių metų mirus tėvui? Tačiau realybėje yra ir sėkmingų, ir nesėkmingų santykių tarp žmonių, kuriuos skiria dešimtmečiai…

 

Seksas su keliais dešimtmečiai vyresniu vyru – kitoks. Tokie vyrai gali būti švelnesni ir jautresni partnerei negu jauni. Jauni vyrai, subrendę seksualumu ir pornografija persismelkusiame XXI amžiuje, dažnai yra grubesni ir agresyvesni lovoje. Viena užsienio tinklaraštininkė Emili atvirai aprašė intymius santykius su vyresniais vyrais. Jos nuomone, seksas su vyresniais vyrais – tai lyg klasikinis filmas. Jų bučiniai nedrąsūs ir subtilūs. Jie gerbia moteris ir nežiūri į jas lyg apsiseilėję paaugliai.

 

Kitaip nei jauni vyrai, vyresni neskuba nusitempti moterį į lovą. Tokie vyrai turi sukaupę daug gyvenimiškos patirties, kaip elgtis su moterimis. Lovoje jie taip pat gali nustebinti išradingumu. Moteris, kuri patyrė orgazmą – jiems yra įrodymas, kad dar neprarado vyriškumo. Todėl jų tikslas yra visų pirma suteikti malonumą moteriai. Be to, tokie vyrai, abejodami savo seksualine ištverme, beveik visada moterį patenkina oralinėmis glamonėmis. Ne paslaptis, kad moterys būtent tokio sekso metu dažniausiai patiria orgazmą.

 

Anot tinklaraštininkės, seksas su gerokai vyresniu vyru būna šiek tiek senamadiškas ir klasikinis. Ko gero, jūs neišbandysite naujų akrobatinių pozų, tačiau tikrai patirsite galingą seksualinę iškrovą, vadinamą orgazmu. Be to, nereikės rūpintis intymių vietų depiliacija, nes pagyvenusius vyrus paprastai jaudina kuokštelis plaukų tarp kojų…