Net ir labai vienas kitą mylintiems žmonėms bėgant metams nelengva išlaikyti šiltus, romantiškus, jaudinančius santykius. Dauguma išdavysčių atsiranda būtent todėl, kad seksualiniai santykiai patenka į rutinos spąstus.

Nepamirškite vienas kito

Tikriausiai mažai kas prieštaraus, kad intymumas yra ar bent turėtų būti viena svarbiausių poros santykių dalių. Deja, dažnai intymumui skiriama daugmaž 20 minučių dienos pabaigoje – atlikus visus namų ruošos darbus, paplepėjus su draugais, pasibaigus sporto varžyboms ir pan. Suprantama, suaugę žmonės turi daugybę reikalų, įsipareigojimų ir įvairių problemų. Tačiau negalima užmiršti, kad partnerio kaip meilužio vaidmuo ne mažiau svarbus nei tėvo, draugo ar darbuotojo. Kuo daugiau skirkite laiko intymiems santykiams, mėgaukitės vienas kitu ir dalykitės gera energija.

 

Atgaivinkite pasimatymus

Prisiminkite, kaip anksčiau, prieš apsigyvendami drauge, eidavote į romantiškus pasimatymus, kalbėdavotės, leisdavote kartu vakarus, skirdami laiką tik vienas kitam. Susitarkite su partneriu ir paskirkite, pavyzdžiui, kiekvieną penktadienio vakarą būti drauge: šnekėkitės ar žiūrėkite filmus, tiesiog atsipalaiduokite. Po tokios vakaronės seksas neturi būti privalomas, tačiau didelė tikimybė, kad jaukų vakarą baigsite intymiai.

Iš anksto susitarkite, kad šio vakaro neatidėsite, jei kas nors nutiks, nes tokie atvejai gali būti dažni. Tačiau jei iš tiesų dėl rimtos priežasties negalėsite pabūti drauge, paskirkite kitą vakarą tą pačią savaitę.

 

Nepraleiskite progų

Jei iš darbo grįžote anksčiau, o namuose nieko nėra, nemanykite, kad tai puiki proga pamiegoti, sutvarkyti kambarius ar išplauti indus. Šie darbai gali palaukti. Verčiau pasinaudokite proga ir suteikite vienas kitam malonumą. Jei dėl darbo ar vaikų namuose dažniausiai intymumu pasidžiaugti galite tik naktį, seksas dieną paįvairins pojūčius ir leis pasimėgauti vienas kito kūnu.

 

Pakeiskite aplinką

Jei visada mylitės savo lovoje, nepasitenkinimas rutina gali užklupti anksčiau nei spėsite vienas kitą paliesti. Sugalvokite ką nors neįprasto, stenkitės paįvairinti seksualinius santykius. Jei per atostogas ar savaitgalį esate vieni namuose, mėgautis malonumais galite ant sofos svetainėje, vonioje ir pan. Norėdami visada rasite išeitį!

 

Pasinaudokite masažo subtilybėmis

Rūpestingi, švelnūs prisilietimai – vienas svarbiausių dalykų, kurių trokšta kiekvienas žmogus. Pasimokykite masažo subtilybių ir pasidalykite įgūdžiais. Malonus masažas – puiki kūną atpalaiduojanti, sušildanti dovana. Po masažo neprivalote mylėtis, tačiau, jei tai darysite, įsitikinsite, kad fizinio suartėjimo kokybė daug geresnė, jausitės ypatingai.

 

Jei supykote, nebauskite

Tobulų santykių nėra, visiems tenka įveikti trintį, spręsti ginčus. Moterys – ypač kaprizingos. Jei jos dėl ko nors pyksta ant partnerio ar nerimauja, apie intymumą net pagalvoti negali. Be abejo, nederėtų ignoruoti konfliktų, dalykų, dėl kurių pykstatės, tačiau neleiskite nereikšmingiems susierzinimams stoti skersai kelią, sukurti užburtą pykčio ir keršto ratą.

Ar tikrai verta gadinti santykius, jei partneris nenupirko gėlių vestuvių metinių proga ar neišplovė indų? Geriau švelniai jį pabarkite ir pasakykite, kad už tai turės skirti dar daugiau pastangų jus pamaloninti. Po tokios reakcijos yra didelė tikimybė, kad vyras ne tik noriai pasimylės, bet ir pasistengs ištaisyti savo klaidą rytoj (galbūt grįš ne tik su gėlėmis, bet ir dovana).

 

Kartu išsimaudykite

Maudynės drauge sukuria atpalaiduojančią, intymią atmosferą. Neprivalote mylėtis (nors tai daryti vonioje gali būti ypač smagu), tiesiog jaukiai pasikalbėkite, nutrinkite vienas kitam nugarą ar padarykite masažą.

 

Išsiaiškinkite, kodėl atšalo santykiai

Kartais nutinka, kad vyras ar žmona dėl kai kurių partnerio įpročių negali nusiteikti seksualiai. Prakaito kvapas, riebaluoti plaukai, nutįsę apatiniai gali būti priežastis, dėl kurios partneris vengia sekso ar mylisi be entuziazmo. Tai gali sukelti įtarimų apie neištikimybę, įtampą, pykčius ir kt. Visada svarbu atvirai pasikalbėti, tiesiai šviesiai pasakyti, kas negerai. Galbūt bijote užgauti partnerio jausmus, tačiau atminkite, kad šaltas elgesys žmogų dar labiau skaudina. Nejaugi nenorėtumėte žinoti tiesos?

 

Keiskite sekso pozas

Dauguma porų turi keletą sekso pozų, kuriomis mylisi dažniausiai. Jums nereikia perskaityti sekso enciklopedijos tam, kad galėtumėte paįvairinti seksualinį gyvenimą. Tiesiog pabandykite naujas variacijas. Dažniausiai partneriai išsirenka kelias jiems priimtiniausias pozas, tačiau ilgainiui jos sukuria monotoniją, nepasitenkinimo jausmą. Pažadėkite vienas kitam, kad bent kartą per mėnesį išbandysite ką nors naujo. Galbūt tokiu būdu atrasite labiau jaudinančių dalykų. O jei ne, būkite tikri: grįžimas prie senųjų, laiko patikrintų, bus dar malonesnis.

 

Įdomu

  • Seksas turi raminamųjų savybių.
  • Indijoje pigiau pasimylėti su prostitute nei nusipirkti prezervatyvą.
  • Meilės romanus skaitančios moterys mylisi du kartus dažniau nei kitos.
  • Pasaulyje kasdien įvyksta daugiau nei 120 milijonų lytinių aktų.
  • Pirmoji pora, parodyta lovoje per televiziją populiariausiu laiku, buvo Fredas ir Vilma Flinstounai.
  • Seksas bent kartą per savaitę vyrui gali 30 % sumažinti širdies ligų, 50 % – infarkto, 40 % – cukrinio diabeto riziką. Nustatyta, kad aktyvų seksualinį gyvenimą propaguojantys vyrai padidina tikimybę gyventi ilgiau nei 80 metų.
  • Viagra atnešė 411 milijonų dolerių pelną per tris mėnesius nuo jos išleidimo 1998-aisiais. 2003 m. pelnas siekė 1,8 milijardo dolerių.
  • Prezervatyvo naudojimas pirmą kartą literatūroje paminėtas XV a. pradžioje. Jis buvo pagamintas iš drobės. Istorikų manymu, tokius prezervatyvus naudojo legendinis meilužis Kazanova.