Vyro prigimtis išduoda, kaip jis elgsis lovoje! Tačiau ką daryti, kad toji prigimtis nekliudytų mėgautis nuostabiais seksualinių santykių potyriais? Kartais tai, kas iš pirmo žvilgsnio atrodo nesuderinama, iš tiesų yra suderinama, įdėjus šiek tiek pastangų. Ypač, jei to nori abu partneriai.

 

Narcizas – tai žmogus, kuriam rūpi tik jo paties malonumas (jis atsisako patenkinti mylimosios seksualinius norus, labai mažai laiko skiria įžanginėms glamonėms, bučiniams). Sekso metu niekada nesiima iniciatyvos. Jį sujaudinti ir stebinti turi partnerė. Švelnumo iš tokio žmogaus tikėtis neverta.

 

Jis: savanaudis, galvoja tik apie savo malonumą, pamiršta apie kitus.

 

Ji: puikiai sutartų su narcizišku vyru, jei mėgsta greitą seksą. Moteris turėtų kopijuoti tokio vyro judesius. Pavyzdžiui, jei jis uždeda ranką ant krūtinės ar užpakalio, partnerė toliau kartoja vyro judesius savo ranka, glamonėja save.

 

Lenktynininkas susijaudina akimirksniu ir tikisi, kad partnerė sureaguos taip pat greitai. Preliudija būna labai greita, vyras nelaukia partnerės atsakomųjų veiksmų.

 

Jis: pripratęs patirti malonumą vienas. Labai dažnai – tai itin jautri asmenybė, praeityje įskaudinta, todėl dabar bijo rodyti švelnius jausmus.

 

Ji: jeigu su šiuo žmogumi nori ilgalaikių santykių, prireiks daug kantrybės. Iš pradžių gali tekti parodyti daugiau iniciatyvos, skirti glamonėms daugiau laiko, kol partneris pradės pasitikėti.

 

Lipukas taip prikimba, kad jo sunku atsikratyti. Preliudija su juo būna tokia ilga, kad partnerė gali net užmigti. Viso kūno glamonės, bučiniai, erotinės detalės jam net svarbiau nei pats seksas.

 

Jis: nepasitikintis savimi, bijantis nesėkmės. Jam labai svarbu neįskaudinti ir nenuvilti partnerės.

 

Ji: turėtų perimti iniciatyvą į savo rankas. Pavyzdžiui, išbandyti raitelės pozą ir susilaikyti nuo kritikos. Tokio vyro svajonė: aktyvi lovoje ir garsiai aimanuojanti moteris.