Esate susituokę ir turite vaikų? Aktyviai kopiate karjeros laiptais? Kiekvieną dieną laukia daugybė naujų susitikimų ir kitų neatidėliotinų reikalų? Vakarop pagal įtemptą grafiką gyvenantys jaučiasi tokie pavargę, kad vos gali pastovėti ant kojų. Koks dar seksas? Viskas, ko norisi, tai tik miego!

 

"seksas rytą"

Niekas iš pradžių nemano, kad tokia problema gali nutikti. Žmonės iš prigimties mėgsta seksą. Idealiomis sąlygomis jie net norėtų mylėtis dieną ir naktį. Tačiau kiek iš mūsų tuo gali pasigirti? Lėtinis nuovargis daro savo: reikia nuolatos priminti, kad lytiniai santykiai yra svarbi santykių dalis ir mylimasis nebus laimingas, jei nuolatos girdės „Ne šį vakarą, brangusis“, „Man skauda galvą“, „Dar turiu šiek tiek darbo“ ir pan.

 

Pažįstamos ilgalaikių santykių problemos? Visas jas išspręsti gali seksas rytais! Mylėtis rytą patinka daugeliui vyrų, tačiau moterys ne visada supranta rytinės romantikos prasmės. Vyrų fiziologija lemia, kad ankstyvą rytą jie būna fiziškai pajėgūs atlikti lytinį aktą (sveiki vyrai kiekvieną rytą dažniausiai patiria erekciją). Tačiau moterys pirmiausiai nori prabusti ir šiek tiek atsipeikėti po nakties miego. Rytą jos dažniausiai pradeda mąstydamos, kiek daug reikia padaryti. Tai išsklaido bet kokius romantikos likučius. Dažna situacija rytą: moteris lovoje mąsto apie laukiančius dienos darbus ir staiga pajunta vyro meilinimąsi ir švelnius prisilietimus. Į juos ji reaguoja lyg į elektros srovę: šoka iš lovos kaip pamišusi ir tiesiu taikymu bėga į vonią.

 

Dauguma problemų atsiranda galvoje, o ne lovoje. Pagrindinė priežastis, kodėl nėra sekso rytais yra ta, kad sąmoningai ar nesąmoningai buvo priimtas sprendimas nesimylėti šiuo paros metu. Priešingai nei vyrai, moterys nesijaučia pasiruošusios seksui 6 valandą ryto. Tačiau gal galima tai pakeisti?

 

Toms dailiosios lyties atstovėms, kurioms neteko patirti tai, kas yra rytinis seksas arba teko, bet ir labai retais atvejais, reikėtų pabandyti pasiūlyti įtraukti šią intymią veiklą į dienos darbų grafiką. Kai kurie žmonės seksą iškeičia į bėgiojimą rytais, tačiau rinktis jums! Seksas – tai gera dienos pradžia. Patinka viską planuoti? Galbūt verta suplanuoti seksą rytais?

 

3 patarimai, kurie padės seksą rytais padaryti įpročiu:

 

  • Pasiruošimas aistrai. Žadintuvą nustatyti 20 minučių anksčiau nei paprastai. Uždaryti duris, jei namuose yra vaikų. Jei reikia, apsilankyti tualete. Tačiau ilgam nepalikti lovos, neskubėti valytis dantų. Blogą burnos kvapą panaikinti padės specialus gaivinantis burnos purškiklis. Jį prieš miegą palikti ant naktinio staliuko. Be to, prieš miegą išsivalius dantis burnos kvapas tikrai nebus labai nemalonus. Jis kaip tik gali nuteikti erotiškai – atrodys lyg seksas su miegančiąja gražuole.

 

  • Negalvoti apie tai, ką paruošė nauja diena. Diena greičiausiai bus užimta, bus daug reikalų, kurių greičiau nepavyks spėti pabaigti per vieną dieną. Galva tiesiog sprogs nuo neatidėliotinų darbų sąrašo. Jeigu taip nebūtų, seksas rytais greičiausiai nebūtų jokia problema. Todėl labai svarbu išmokti atsiriboti nuo nemalonių minčių ir mintimis būti tik su mylimuoju. Iš pradžių tai padaryti gali būti gana sunku. Kai kurioms moterims padeda dėmesio sukoncentravimas į tas vietas, kurias glamonėja vyras. Kokie jausmai tuomet užplūsta? Ką norėtųsi dar padaryti? Pasistengti gyventi šia akimirka. Kartais mintys gali vėl nuklysti ten, kur nepriklauso, tačiau ir tada nereikėtų panikuoti, o pabandyti iš naujo susikoncentruoti į tai, kas vyksta dabar, į savo kūno pojūčius.

 

  • Paprašyti vyro, kad sujaudintų. Praverstų pasikalbėti su mylimuoju apie tai, kad seksas rytais teiktų daugiau malonumo, jei jis įdėtų šiek tiek daugiau pastangų: užpakalio suspaudimas nesiskaito. Kas užveda moteris? Net pirmo kurso studentai žino, kad tai jausmingi bučiniai, glamonės, erotiški pliaukštejimai, kaklo, krūtinės, pilvo srities glostymas. O galbūt patinka kokie nors specifiniai dalykėliai? Neverta drovėtis, reikia imti pasakyti savo antrajai pusei. Tik tada seksas maloniai nustebins ir suteiks didžiulį malonumą. Ir tuomet bus nesvarbu, kad paprastai 7, 6 ar 5 valandą žadintuvas dar neskamba ir nekviečia keltis.

 

5 tinkamiausios sekso pozos rytais:

 

  • Sekso poza „Šaukšteliai“.
  • Atvirkštinė raitelės poza.
  • Misionieriaus poza, kojas užkėlus vyrui ant pečių.
  • Seksas duše.
  • Oralinis seksas.