Maždaug 30 % moterų niekada nebuvo ištekėjusios, yra našlės ar jau išsiskyrusios. Dauguma jų norėtų sukurti šeimą, bet vis tiek lieka laisvos. Štai kodėl taip vyksta.

 

vieniša

1- Ieško savo idealo

 

Moteris savo svajonėse susikuria idealaus vyro įvaizdį ir neketina pasitenkinti kažkuo bent šiek tiek prastesniu. Jei kartelė per aukšta, rasti tinkamą vyrą beveik neįmanoma. Šią problemą galima išspręsti tik peržiūrėti jos rinkimosi kriterijus. Svarbu būti realistiškoms.

 

2- Pati nežino, ko nori

 

Antrasis kraštutinumas – kai nėra nė minimalaus įsivaizdavimo, už ko norėtų ištekėti. Moteris eksperimentuoja, renkasi įvairaus tipo vyrus, nuolat abejoja. Tokiu atveju turite įsiklausyti į savo norus ir, galbūt, paprašyti pagalbos.

 

3- Neprieinamoji

 

Moteris elgiasi kaip neįveikiama tvirtovė, tikisi, kad vyrai dėl jos kovos, kad atkreiptų jos dėmesį. Tačiau vyrai, nors ir atkreipia dėmesį, stengiasi apeiti – arogancija ir išdidumas panaikina visus užkariautojo instinktus.

 

4- Jokių įgūdžių

 

Jei neturite įgūdžių kurti santykius ir bendrauti, juos reikia pradėti skubiai lavinti. Deja, to mokykloje nemoko – laimei yra trenerių ir specialių kursų.

 

5- Laikosi įsikibusi į praeitį

 

Jei ankstesni santykiai dar nebuvo nutraukti ir nenutrauktas bendravimas su buvusiaisiais, nauji santykiai tiesiog neturi kur tilpti. Pati moteris blokuoja ateitį, nuolat žvelgdama atgal. Padėkite tašką, atverskite naują puslapį ir būkite laimingos.

 

6- Laukia, kol vyras pats ją suras

 

Norint susipažinti su vyru, reikia eiti ten, kur yra tik įmanoma. Niekas į kanceliarinių prekių skyrių neina pirkti daržovių – čia tas pats. Reikia imtis veiksmų pačioms.

 

7- Turi žemą savivertę

 

Jei moteris nelaiko savęs verta meilės ir laimės, tai ir kiti nesąmoningai ją taip pradeda vertinti. Net jei vyras atkreipia į ją dėmesį ir kalba apie savo ketinimų rimtumą, ji tuo netiki. Šią situaciją reikia skubiai ištaisyti.

 

8- Turi aukštą savivertę

 

Tokia moteris, priešingai, mano, kad niekas nėra jos vertas. Ji ignoruoja visus arba randa trūkumų. Taigi tokia moteris nepastebės gero varianto, net jei jis pasirodys.

 

9- Turėjo blogos patirties

 

Kartą ji buvo apgauta ar smarkiai įžeista. Nuo tada ji prarado pasitikėjimą vyrais ir mano, kad „normalių nebeliko”. Tai reikia išsiaiškinti. Pageidautina su specialistu.

 

10- Bijo prarasti laisvę

 

Klestinčios moterys yra savarankiškos, o šeimos santykius suvokia kaip priklausomybę nuo vyro, nereikalingas pareigas ir buities įpročius. Tačiau tiesa yra ta, kad jei jai sekasi versle, tai galima lengvai pakartoti asmeniniame gyvenime.

 

11- Mano, kad dar per anksti

 

Moteris įsitikinusi, kad prieš ištekėdama turi daug ką nuveikti – pakeliauti po pasaulį, nusipirkti butą, susikurti karjerą. Ir tada vieną kartą atsibunda ir supranta, kad tai, kas buvo per anksti, dabar jau yra per vėlu. Vienas netrukdo kitam, o asmeniniai santykiai gali būti plėtojami lygiagrečiai asmeniniam tobulėjimui.

 

12- Mano, kad jau per vėlu

 

Niekada nevėlu būti laimingam. Jūs neturite ieškoti pasiteisinimų ir įvardinti savo amžių neva kaip tikrąją priežastį – veikite ir viskas susitvarkys.

 

13- Palaiko santykius, bet jai nesiperša

 

Dažnas atvejis, kai vyras ilgą laiką susitikinėja su viena, bet susituokia su kita. Norint pašalinti šią problemą, reikia stebėti, kaip elgiasi moterys, kurias kviečia prie altoriaus.

 

14- Negali išlaikyti vyro prie savęs

 

Kitaip tariant, žmogus praranda susidomėjimą, jam tampa nuobodu. Tam gali būti daug priežasčių – moteris jį nuolat kritikuoja, kelia pernelyg didelius reikalavimus ir pan. Tada norisi atsitraukti.

 

15- Yra priklausoma nuo viešosios nuomonės

 

Nėra nieko blogiau, nei gyventi žiūrint į kitus, o kai kurios moterys tai daro. Tiesą sakant, žmonės daugeliu atveju nieko negalvoja apie pašalinius asmenis. Kiekviena moteris turi savo kelią, tačiau bet kokias kliūtis galima pašalinti ir būti laimingoms.