Žiūrint iš Žemės pusės atrodys, kad nuo birželio 4 iki spalio 23 d. besitraukiantis Saturnas juda atgal. Retrogradinis Saturnas gali kažką supainioti: kažkas uždels, kažkas kažko vengs arba kažkas pradės gesti. Kiekvienam iš 12 Zodiako ženklų retrogradinis Saturnas paspęs spąstus, todėl svarbu žinoti, ko reikia saugotis atbulinio minėtos planetos judėjimo metu ir kokių klaidų reikėtų nedaryti.

 

saturnas

Avinų laukia viršvalandžiai ir pasiaukojimas dėl karjeros. Esate ambicingi ir norite sužibėti, bet nepamirškite, kad neturite visą laisvalaikį praleisti prie telefono. Jūs turite teisę į laisvalaikį, todėl nepasiduokite, kai viršininkas pabandys eilinį sykį pakeisti jūsų savaitgalio ar atostogų planus.

 

Jaučiui kils pagunda pabėgti į pasaulio kraštą! Galbūt norėsite už paskutinius centus nuskristi į Seišelių salas ar Alpes. Gali išsipildyti svajonės apie emograciją, bet dabar Saturnas tik nori jus atitraukti nuo to, kas iš tikrųjų svarbu – mylimas žmogus ir geras darbas!

 

Dvyniams patariama nieko pirkti kreditu ir neimti jokių paskolų. Pirkite grynaisiais arba nepirkite iš viso! O geriau apskritai ne eiti apsipirkti, o pasivažinėti dviračiu ar pasivaikščioti su draugais.

 

Vėžiui gali kilti mintis atnaujinti senus santykius, bet ar verta? Juk suprantate, kad žmonės nesikeičia ir greitai vėl galite būti įskaudintas. Geriau iš anksto iš savo telefono ištrinkite buvusių partnerių ir mylimųjų telefonų numerius!

 

Liūtams reikėtų pasakyti „Ne” cigaretėms, alkoholiui ir kitoms stimuliuojančioms medžiagoms. Geriau suvalgyti obuolį ar išgerti sulčių. Kartą pabandžius labai lengva grįžti prie senų įpročių ir vėl viską turėsite pradėti iš naujo. Šis laikotarpis tinkamas mesti rūkyti ir numesti svorio!

 

Mergelėms reikėtųpasakyti „Ne” azartiniams lošimams, vakarėliams ir sukčiavimui. Tokie dalykai ir padori Mergelė? Kas galėtų pagalvoti! Tačiau tai greičiausiai tiesa, nes retrogradinis Saturnas atlaisvins šio ženklo atstovų savikontrolę. Jie prisimins jaunystę ir ims žaisti. Tačiau būkite atsargūs, nes galite nukentėti. Kai draugai sako, kad užteks, klausykite ir eikite namo.

 

Svarstyklėms reikėtų nustoti stengtis visada daryti visus laimingus. Leiskite pinigus savo malonumui ir nepadėkite žmonėms, kuriems to nereikia. Nustokite kitus mokyti, per daug dėl kitų nerimauti. Leisti kitiems gyventi savo gyvenimą ir taip pat patys gyvenkite savo!

 

Skorpionas turėtų mokytis naujų dalykų. Saturnas mums primena, kad paroje yra tik 24 valandos. Nepaisant to, šio ženklo atstovai susigundys anglų kalbos, tango, siuvimo ar buhalterinės apskaitos kursais, nes kam permokėti už paslaugas. Pasirinkite kursus, kurie jums išties labai patinka, o ne bandykite aprėpti viską. Priešingu atveju mirsite iš nuovargio.

 

Šauliams reikėtų nustoti visko sau gailėti. Sunkūs laikai jau baigėsi, o jūs vis dar bijote pasiduoti savo silpnybėms. Biudžetas nesugrius, jei nusipirksite naują suknelę ar bilietus į koncertą. Įtempę diržus jausitė blogai. Nežiūrėkite į kitų pinigines ir nesiskųskite likimu. Nepaisant Saturno, būkite optimistai!

 

Ožiaragiui rekomenduojama vengti perdėto perfekcionizmo. Saturnas parodys, ką gyvenime reikia keisti. Ir dabar, kai jis juda atgal, jums vėl kils abejonių, ar esate pakankamai protingas ir stiprus. Staiga norėsite pasitraukti nuo suplanuotų darbų arba kažkas jus išgąsdins. Neteiskite savęs, juk niekas nėra tobulas! Kai Saturnas baigs retrogradinį judėjimą, jūs visus pasivysite!

 

Vandeniams reikėtų vengti grįžti prie senų konfliktų, intrigų. Saturnas primins apie įžeidimus ir nesėkmes. Ir jums bus įdomu, kas buvo blogas. Užuot analizavę, eikite į kiną ar pasivaikščiokite.

 

Žuvys neturėtų nerti į vienatvę. Kartais gera pabūti vienam su savimi, bet jau peržengėte ribas. Todėl net jei nesinori išeiti iš namų, eikite susitikti su draugais. Saturnas parodys jums blogąsias skirtingų žmonių puses, bet kas yra be trūkumų? Sutikite, kad ne visi tobuli ir tiesiog mėgaukitės gyvenimu, užuot laukę tobulų draugų.