Jau šį penktadienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje „KK2 penktadienis“ – smagiausi 2019–ųjų rudens aidai ir žinomų žmonių gyvenimo naujienos.

 

zemaitukai_1

 

Buvusi Seimo narė Dalia Teišerskytė prisipažins gyvenanti dviprasmiškomis nuotaikomis: jai be galo gaila, kad teko parduoti butą Kaune. Širdis plyšta pagalvojus, kad buvęs vyras parduoda ir daugiau nei 30 metų turėtą sodybą, kurią D.Teišerskytė puoselėjo savo rankomis. Sodybą parduoti dar sunkiau ir todėl, kad visai neseniai Dalia rado ypatingai tvarkingą, atsakingą ir sąžiningą pagalbininką, kuris padeda rūpintis namais ir žemės darbais. Tačiau buvusios Seimo narės gyvenime – ne vien liūdnos naujienos. Pasirodo, ji jau turi naujus svajonių namus – namą Kaune, Panemunėje.

 

zemaitukai_2

 

Užmiestyje savo svajonių namus rado ir laidų vedėja, dainininkė bei žurnalistė Rūta Lukoševičiūtė bei renginių vedėja Laima Tamulytė. „KK2 penktadienyje“ jos papasakojo apie miesto trūkumus ir kaimo privalumus. Žinomos moterys prisipažino, kad įsikūrus kaime daugybę darbų teko mokytis nuo nulio. Tačiau šiandien jos nieko nesigaili. Maža to, sparčiai žengia gilyn į kaimą: pavyzdžiui, šimtaprocentine miestiete save vadinusi Rūta dabar turi 35 vištas ir save vadina laimingų vištų augintoja. Turi Rūta ir šiltnamį, nors kadaise buvo tvirtai įsitikinusi, kad yra alergiška pomidorų lapų kvapui.

 

Smagias ir liūdnesnes šio rudens naujienas vainikuos smagus grupės „Žemaitukai“ narių – Lino ir Ovidijaus prisipažinimas. Vaikinai atskleidė, kad šiuo metu jų abiejų draugės laukiasi ir žiemos pabaigoje abu taps tėvais. „Vienas turėsime mergaitę, kitas – berniuką“, – „KK2 penktadienyje“ atviraus vaikinai. LNK eteryje jie papasakos ir daugiau būsimosios tėvystės detalių. Pavyzdžiui, ar yra tikimybė, kad „Žemaitukų“ vaikai gims tą pačią dieną? Kokie bus vaikų vardai? Ir ar tiesa, kad ne už kalnų – didelės, storos, Lino ir Ovidijaus bei judviejų draugių vestuvės? Daugybė smagių naujienų ir netikėtų atradimų jau šį penktadienį 19.30 val. per LNK, populiariojoje laidoje „KK2 prektadienis“.