Broliai Lavrinovičiai karantiną leidžia kartu. Darjušas ir Kšyštofas pandemijos metu gyvena sodybose Trakų rajone, už pusantro kilometro vienas nuo kito.

 

KK2 Lavrinoviciai tiktok 0.01_00_03_14.Still001

 

„Baisus tas karantinas, nes pilvai auga, nežinom, ką daryti. Valgom, miegam, knygas skaitom“, – šį trečiadienio vakarą, 19.30 val. LNK laidoje KK2 pasakos broliai.

 

KK2 Lavrinoviciai tiktok 0.01_02_04_13.Still002

 

Lavrinovičiai kas rytą susitinka pasportuoti. O vėliau kartu kuria video į naują socialinį tinklą „TikTok“, nes neturi ką veikti. Jei nekurtų video, sako, jau būtų išstorėję nuo valgymo ir praradę krepšininkų formas.

 

KK2 Lavrinoviciai tiktok 0.01_02_33_02.Still003

 

Dėl karantino broliai vėl turėjo grįžt į mokyklą. Jų vaikučiams vyksta nuotolinės pamokos, todėl Darjušas ir Kšyštofas padeda daryti namų darbus. Darjušas savo vaikams padeda matematikoj ir rusų kalboj. Kšištofas prisipažįsta prisimenantis tik pirmos klasės kursą.

 

KK2 Lavrinoviciai tiktok 0.01_04_58_09.Still004

 

„Mano pirmas vaikas jau 6 klasėj, tai aš jam jau nieko nepadėsiu. Dukrytė pirmoj klasėj, jai dar galiu padėti“, – paskos Kšištofas.

 

„Tave mokytoja vadindavo didžiuoju matematiku, bet paskui su tavim susidėjau ir viskas šuniui ant uodegos. Bent krepšininku tapai. O būtum profesorius ir sodybos neturėtum“, – brolį erzino  Darjušas.

 

Karantiną ir Aurelijų Verygą broliai vertina labai rimtai. Ministro klauso kaip trenerio, vaikšto su kaukėm, neužsiiminėja jokiais verslais, dėl to patiria daug nuostolių. Juk sveikata – svarbiausia. O krepšinio fanams, aišku, įdomu ar broliai dar išbėgs į aikštelę. Sako, tikrai išbėgs, jei tik gaus pasiūlymų.

 

„Kaip brolis sako, nebent karantinas užsitęs iki dviejų metų, tai mūsų sportinė forma tikrai nukris“, – aiškino Kšyštofas.

 

Visas reportažas iš karantine esančių brolių Lavrinovičių gyvenimo – jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., per LNK.