Lietuvos pramogų pasaulyje bręsta  neįtikėtino seksualumo užtaisas. Kai tik jis driokstelės, visi   praras amą ir bus šokiruoti! Įspūdingais vaizdo klipais ir itin skambiais pareiškimais apie vyrų viliojimo subtilumus išgarsėjusi kauniečių grupė  „Dileira“ ieško naujų aukų scenai. „Merginos į atranką susirinko gražios ir charizmatiškos. Išsirinksiu dvi”, – sakė grupės “Dileira” lyderė Javgenija Telyženko.

 

Prieš keletą savaičių LNK laidoje „Karamelinės naujienos“  prabilusi apie tai, kad jos porinininkė Renata staiga susirgo ir jau nebegali žargstytis scenoje, seksualioji  Jevgenija paskelbė  ieškanti kitų merginų. Tą patį vakarą Jevgenijos kompiuterį užplūdo dėmesio ištroškusių mergelių laiškai. Pasirodo dainuoti, šokti, vilioti, vizginti  užpakaliukais bei mosuoti papukais nori visa gvardija lietuvaičių!  Dileirų dileira nieko nelaukė ir pačias gražiausias bei drąsiausias susikvietė į Kauno naktinį klubą „Mojo”.

 

Į garsiausių Lietuvos dileirų atranką sulėkė  ne tik  niekada nematytos negirdėtos merginos, bet net ir būsimosios Radži žmonos! Štai, pavyzdžiui,  Daiva. Apie šios žemaitės drąsą  sklando legendos. Mergina vien su apatiniais ir parašiutu šoko, ir intymiausias vieteles gražinosi, ir su Radži Paryžiuje siautėjo, ir pusnuogė ant baro raitėsi. Tačiau slapčiausias Daivos troškimas – dainuoti.  Tapti „Dilerų“ nare Daiva sumąstė dėl savo tėčio!

 

„Mano tėtis labai norėtų mane matyti scenoje”, – prisipažino Daiva. Mergina prasitarė, kad didžiausi jos privalumai – tobulas skonis, žali stringai, panašumas į Livetą Kazlauskienę ir Džordanos Butkutės balsas!

 

Tačiau Daiva turi konkurentę – kitą Radžio žmoną Inesą. „Aš galiu pasigirti tuo, kad neturiu scenos baimės, todėl manau, kad puikiai tiksiu šiai grupei”, – sakė Radži nuotaka Inesa laidoje “Karamelinės naujienos” per LNK.