Žiūrovų širdis užkariavęs jausmingas TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ netrukus pasieks kulminaciją – jau kitą šeštadienį paaiškės projekto nugalėtoja, kuriai atiteks pagrindinis prizas – vestuvių šventė. Šiandien televizijos žiūrovų laukia paskutinioji išlikimo kova, kurioje kompetentinga grožio profesionalų komisija nuspręs, kuri – vaikų namuose užaugusi Mėja ar nuo smurtaujančio vyro nukentėjusi Agnė – kartu su kitomis penkiomis dalyvėmis kausis finale.

 

Dalyvių 12ukas (Small)

 

Jausmingame ir įtraukiančiame realybės šou „Misija: vestuvės“ iš pradžių varžėsi net 12 būsimų nuotakų, kurių didžiausia svajonė – profesionalų pagalba patobulinti savo išvaizdą ir laimėti pagrindinį šou prizą – vestuvių šventę pramogų ir poilsio centre „Belmontas“. Tačiau kiekvienoje laidoje šansą laimėti išvaizdos pokyčius ir patekti į finalą laimi tik viena iš būsimų nuotakų.

 

Dalyvių 12ukas_ (Small)

 

Šiandien televizijos žiūrovai išgirs jau paskutines dviejų būsimų nuotakų istorijas. Viena jų – jauna gražuolė Agnė, kuri buvo kaip reikiant įskaudinta pirmojo vyro. Iš pradžių jos ir mylimojo santykiai buvo puikūs, tačiau vėliau jis ėmė grimzti į alkoholizmo liūną, iš namų ėmė dingti daiktai. Agnės pastangos padėti vyrui atsistoti ant kojų buvo bevaisės – judviejų santykiuose tašką padėjo smurtas.

 

Išlikimo užduotis (Small)

 

„Galutinį tašką mūsų gyvenime padėjo jo smurtas prieš mane, jis trenkė man ir tuo padėjo tašką viskam, kas buvo gražu. Likau viena su vaiku ant rankų, sugniuždyta, palaužta, bet manęs reikėjo mano dukrai“, – laidoje pasakos Agnė.

 

Išlikimo užduotis2 (Small)

 

Tačiau iš naujo patikėti tikrais jausmais moteriai padėjo vaikystės meilė. Agnė ir dabartinis jos sužadėtinis Skirmantas susipažino mokyklos suole, tačiau vienas kitą atrado tik praėjus daugiau nei dešimtmečiui, o visai netrukus vyras Agnei pasipiršo.

 

Mėja (Small)

 

Kita „Misija: vestuvės“ paskutinės išlikimo kovos dalyvė – virėja dirbanti Mėja, kuri užaugo vaikų namuose ir niekada nejautė motiniškos meilės. Laidoje pati paauglystėje susilaukusi dukters moteris neslėps skausmo ašarų, jai buvo sunku patikėti, kad kada nors pati sukurs šeimą.

 

Mėja2 (Small)

 

„Man trūko dėmesio meilės, kol buvau mažesnė, to ilgėdavausi, o truputį paaugusi ėmiau pykti. Galvodavau, kaip tai gali būti, kaip taip gali nerūpėti vaikas, kad tu jį paliktum ir nesidomėtum, kaip jam sekasi“, – su ašaromis akyse apie dienas, praleistas vaikų namuose, pasakos Mėja.

 

Sandra (Small)

 

Pati mamos meilės nepatyrusi Mėja dabar gali savimi didžiuotis – yra nuostabi mama savo dukrai ir šalia savęs turi sužadėtinį, kuris laidoje jai neslėps besąlygiškos meilės. Tačiau abi išlikimo dalyvės bus atviros – prieš žengdamos link altoriaus taip pat svajoja apie išvaizdos pokyčius: Agnė nori panaikinti ant kojos esančią hemangiomą, atsikratyti veido raudonio, o Mėja – kamuojančių spuogų, randelių. Taip pat abi būsimos nuotakos svajoja apie baltą ir sveiką šypseną.

 

Sandra2 (Small)

 

Būsimos nuotakos dėl savo problemų konsultuosis su tikrais grožio profesionalais: internetinės grožio parduotuvės „Klipshop“ atstove, kuri dalyvėms parekomenduos vertingos kosmetikos, taip pat apsilankys lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje „Estetus klinika“ bei implantologijos ir estetinės odontologijos klinikoje „Neodenta“, kur geriausi šių sričių gydytojai pasiūlys tinkamiausius gydymo sprendimus.

 

Sandra3 (Small)

 

Tačiau dėl savo išvaizdos pokyčių ir kelialapio į finalą merginoms teks ir pakovoti. Agnė ir Mėja dalyvaus išlikimo kovoje, kurios metu apsilankys gėlių ir dovanų studijoje „Studio Flores“, kur jos vadovė Kristina Rimienė būsimoms nuotakoms duos nuotaikingą užduotį – sukurti savo svajonių puokštę atsižvelgiant į bendrą vestuvių viziją.

 

Šou komisija (Small)

 

Savo lemiamus balus taip pat skirs ir grožio ir medicinos atstovai, kurie yra komisijos nariai. Tik jie nuspręs, kuri iš moterų – Agnė ar Mėja – yra vertesnė išvaizdos pokyčių ir kelialapio į šou finalą, kuriame jau kitą šeštadienį šešios finalistės susikaus dėl pagrindinio prizo.

 

Kuri iš išlikimo kovos dalyvių pelnys komisijos balsus ir įveiks specialią užduotį? Kaip būsimos nuotakos susidorojo su gyvenimo sunkumais ir atrado meilę? Visi atsakymai jau šiandien, šeštadienį realybės šou „Misija: vestuvės“ išlikimo kovoje.

 

Naujas, jausmingas ir tikras pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS – šeštadieniais 18 val. per TV3!

 

Nuotraukos - tomasfoto.lt