Vieno ryškiausių realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvių Algirdo Grudinsko-Grūdo gyvenimas šiandien atrodo taip – ne kokie rokeriški koncertai ir linksmybės iki paryčių, o bemiegės naktys ir sėslus šeimyninis gyvenimas. Dabar Grūdas visą energiją skiria netrukus trejų metų gimtadienius švęsiantiems dvyniams Pijui ir Mikui, o kai tik randa laisvą minutę, net ir naktimis, imasi netikėtai atrastos, širdžiai mielos veiklos – statybų.

 

Grudas_Nuo_IKI

Grūdas sako, kad jau įprato, atvykęs remontuoti klientų namų, matyti jų nustebusias minas ir girdėti klausimus: kodėl jis deda grindis ar įrenginėja laiptus, o ne dainuoja scenoje? Tačiau pats Algirdas sako į tai nekreipiantis dėmesio – šitas darbas jam labai patinka.

 

„Statybas atradau įrenginėdamas šeimai namus. Čia reikėjo viską patiems pasidaryti, pabandžiau ir man labai patiko“, – LNK laidoje „Nuo… Iki…“ pirmadienio vakarą 20 val. prisipažins Grūdas, statybose skaičiuojantis jau 7-tus metus.

 

Kol kas jo dienotvarkė yra tikras chaosas ir kelia daug galvos skausmo – neretai tenka dienas leisti su sūnumis, statybų darbus atlikinėti naktimis, o savaitgalius praleisti keliaujant po Lietuvą ir koncertuojant su grupe „DAR“.

 

„Visą strategiją, atrodo, iki smulkmenų susidėlioju, o tie du veikėjai juokiasi iš mano planų. Pavargau nuo to lėkimo ir nežinojimo, kaip atrodys mano diena. Malonumui gyvenime vietos kol kas nėra. Malonumas yra tik nuo to, kad mėgstami darbai“, – atvirai sakys Grūdas.

 

Apie „Kelio į žvaigždes“ laikus, sunkumus grįžtant į realybę, vėjais išleistus milžiniškus honorarus bei atrastą meilę ir du nuostabius vaikus – Grūdas su žmona Justina atvirai pirmadienį 20 val. laidoje „Nuo… Iki…“ per LNK.