Šį sekmadienį LNK žiūrovai pagaliau sužinos, kas iš tikrųjų trukdo Natalijai Bunkei dar kartą ištekėti ir mėgautis vedybiniu gyvenimu. „Neneigsiu, esu nelengvo charakterio, santykiuose su manimi sudėtinga… Žinoma, darbiniuose reikaluose nesu tokia įnoringa, bet gyventi su manimi tikrai nėra lengva“, – pripažino dainininkė Natalija Bunkė.

 

Stonkus02

 

„Tavo širdis ledinė, dėl to čia ir neužsibūna joks vyras!“ – atvirai draugei ir kolegei LNK eteryje pareikš Katažina Zvonkuvienė. „Jei nebūtum to vyro pavogus, būčiau ir aš laiminga!” – atšaus jai N. Bunkė. Į ginčą įsijungs ir dainininkės bei bičiulės Anžela Adamovič ir Ingrida Martinkėnaitė. Vis dėlto jaudintis neverta – tarp Lietuvos popscenos numylėtinių tvyro taika, o šie ginčai – LNK muzikinės pasakos „Kaip princesė Natalija su Bjauriu Charakteriu jaunikio ieškojo“ scenarijaus dalis.

 

Pagrindinė priežastis, dėl ko pasakoje princesė Natalija niekaip nesusiranda svajonių jaunikio, yra jos Bjaurus Charakteris, kurį vaidina Mantas Stonkus. Įspūdingu grimu ir kostiumu papuoštas aktorius įkūnija neapibūdinamą, piktą ir aštrialiežuvį personažą, kuris su keiksmais išvaro kiekvieną, kas tik bando įsiteikti princesei.

 

„Tiesą sakant, Bjaurus Charakteris mane labai atitiko“, – po filmavimo juokėsi N. Bunkė. „Mantas buvo nerealus, man jis turbūt ir bus pati įdomiausia pasakos dalis, žiūrėsiu ją su malonumu“, – pridūrė atlikėja. Tiesa, ne visi buvo vienodai sužavėti M. Stonkaus darbu – pasirodo, filmavime ne iki galo supratęs aktoriaus kuriamą herojų, dėl jo užgaulių pastabų nejuokais įsižeidė vienas iš N. Bunkės rankos siekusių jaunikių – dainininkas Sasha Song.

 

Stonkus03

 

Be Bjauraus Charakterio, atvirai visą tiesą apie jaunikius rėš ir krištoliame rutulyje pasirodanti būrėja Vaiva – ji ne tik atskleis kandidatų silpnybes, bet ir aptars jų suderinamumą lovoje. N. Bunkė pripažįsta, kad jai gyvenime irgi yra tekę dėl meilės reikalų kreiptis į būrėją. „Tačiau tada ji man kaip tik pasakė labai gerų dalykų“, – nusišypsojo moteris.

 

Tiesa, filmavimo metu visos estrados karalystės jaunikių pastangas stebėjo ir dabartinis N. Bunkės mylimasis Vilmantas Dilys su jos sūnumi Kristupu. Ar Natalijos krištolinis rutulys užsimins ką nors ir apie šį kandidatą į moters ranką? Visos rūmų intrigos, paslaptys bei meilės istorijos – jau šį sekmadienį per LNK!