Kauno klinikose po kepenų transplantacijos sveikstanti moteris nežino, koks skandalas kilo dėl išgelbėtos jos gyvybės. Visas piktas kalbas kol kas tenka atremti jos vyrui Juozui. Atviras pokalbis su juo – BTV laidoje „Lietuvos žinių tyrimas“.

Iki šiol jis nedalino interviu jokiai televizijai. Juk dėmesio jų šeimai ir taip pakanka, o net menkiausias stresas gali pabloginti mylimos žmonos sveikatos būklę. Tačiau galiausiai Juozas ryžosi papasakoti žurnalistei Jovitai Valeikaitei, ką šiuo metu tenka išgyventi jų šeimai. Nors jis labai džiaugiasi, kad mylima žmona sveiksta po kepenų persodinimo, laimę temdo pasklidusios kalbos, kad ši operacija buvo atlikta neteisėtai ir donoro kepenys turėjo atitekti kitai moteriai.

„Viskas pateikiama tai, lyg Kauno klinikos būtų kažkokia mėsinė, kur būtų pardavinėjami organai, o aš čia atėjęs koja atidarinėčiau duris. Visų komentarų net negalėjau iki galo perskaityti. Juk mes esame paprasta šeima ir jei ne ši istorija, net nebūčiau žinojęs, kiek tokios operacijos kainuoja“, – prisiekinės vyras.

Tačiau ar gali būti, kad už šios istorijos slypi Kauno ir Vilniaus medikų karai, ar netgi prekyba žmonių organais? Ir kaip jaučiasi tie žmonės, kurie kilniam tikslui leidę naudoti savo anapilin išėjusio artimo žmogaus organus, suprato, kad galbūt jais buvo pasinaudota? Medikų tokių istorijų viešinimas nedžiugina – esą tai pakenks pačiai donorystės idėjai.

Antra laidos istorija – apie lakūną Jurgį Kairį. Lietuvių mylimas lakūnas mėgsta lakstyti ne tik danguje, bet ir kelyje… Vairuotojo pažymėjimas jam atimamas jau antrą kartą, bet jis nenori pripažinti savo kaltės. Priešingai, jis piktinasi, kad Lietuvos keliuose daug kur trūksta logikos…