Atėjo ilgai lauktas pavasaris. Netrukus gamta apsipils gražiausiomis spalvomis. Kartu su ja norisi sužydėti ir pačioms. Tam, be abejo, pasitarnauja makiažas. Koks jis turėtų būti šį pavasarį, kad atrodytumėte madingai?

 

Vyšninės kolos lūpos

 

Raudona lūpų spalva – nemari klasika, tad neapsiriksite ją pasirinkusios ir šiam pavasariui. Tiesa, dabar madinga ne bet kokia, o vyšninė raudona su kolos atspalviu. Paprastai tariant, tai paprasčiausiai raudonas lūpdažis, suderintas su rudu lūpų pieštuku, sukuriant ombre efektą. Paprasta technika, dovanojanti nepaprastą rezultatą. Žinoma, kasdienai toks įvaizdis pernelyg ryškus (nors viskas priklauso nuo bendro pasirinkto stiliaus), bet vakarėliams ir kitoms išskirtinėms progoms šią skanią tendenciją išbandyti tiesiog būtina! Nepamirškite užbaigti tobulo lūpų įvaizdžio patepant jas blizgiu!

 

Close-up,Of,Beautiful,Woman's,Lips,With,Bright,Fashion,Dark,Red

 

Espreso kerai

 

Pernai makiaže buvo madinga latė kavos spalvų paletė, o šių metų pavasarį ji sodrėja ir perauga į espreso koloritą. Tokiam makiažui naudojami sodriai rudi atspalviai – pradedant akimis ir baigiant lūpų dažais. Tai grandžo prieskonio turintis stilius, dažnai derinamas su išteptu juodu akių pieštuku ir daugybe juodo tušo, suteikiančio blakstienoms maksimalios apimties ir ilgumo. Norint švelnesnio efekto galima naudoti rudą blakstienų tušą. Bet kuriuo atveju, espreso įkvėptas makiažas gundantis, išraiškingas ir skanus.

 

Eyebrows.,Cosmetic,For,Eyebrows.,Eyebrows,Makeup.,Close,Up,Of,Brown

 

Biuro sirena

 

Socialiniame tinkle „TikTok“ populiarėja makiažo tendencija, praminta biuro sirena. Šios tendencijos įkvėpėja – Gisele Bundchen filme „Ir velnias dėvi „Prada“. Ši pavasarinė makiažo mada nukelia į 9-ojo dešimtmečio pabaigą–2000-ųjų pradžią. Pieštuko silueto sijonas, marškiniai, kaklaraištis, bayonetta stiliaus akiniai, aukštakulniai… Visgi svarbiausia šio įvaizdžio dalis – lengvas, subtilus, bet dėmesį kaustantis makiažas. Svarbiausia pabrėžti žvilgsnį, o tam pasitarnauja nuo vidinio akies kampo prasidedanti saikinga linija, pasibaigianti plona plunksnele, kuri pailgina blakstienas, pačias akis ir taip suteikia žvilgsniui seksualumo bei dailaus griežtumo. Antakiai turėtų likti ploni, o lūpos – neutralios arba paryškintos mėgstamu raudonu atspalviu. Laiko patikrinta klasika, iš naujo sužydėjusi 2024-ųjų pavasarį. Jeigu esate biuro darbuotoja, tiesiog privalu išbandyti šį įvaizdį!

 

Successful,Business,Woman.,Isolated,Over,White,Background

 

 

Juodas bučinys

 

Galvojant apie pavasario tyrą žalumą ir besiskleidžiančius gėlių žiedus, juoda lyg anglis spalva į galvą šautų paskutinė. Visgi būtent tokia nutūpė ant lūpų daugelyje 2024-ųjų pavasario ir vasaros kolekcijų pristatymuose madų šou (nuo „Comme des Garcons“, „Marni“ iki Junya Watanabe). Juodos matinės lūpos makiažui suteikia gilumo, ekstravagancijos, paslaptingos elegancijos. Tiesa, nenorint atrodyti pernelyg dramatiškai, akys ir bendras makiažas turėtų būti subtilūs, minimalistinio stiliaus. Nebent norite visiško grandžo, gotiško įvaizdžio, tada juodą spalvą galima gausiai pasitelkti ir akių makiaže. Žinoma, toks įvaizdis tinkamiausias vakarui, ypatingoms progoms.

 

High,Fashion,Model,Girl,Portrait,With,Trendy,Hair,Style,,Black

 

Švelnūs lyg pavasaris persikiniai atspalviai

 

„Pantone“ šių metų spalva paskelbė persikinę „Peach Fuzz“. Neabejotinai ji karaliauja ir pavasario makiaže. Jaukūs, šiltymečiu dvelkiantys, subtilūs, bet kartu energingi persikiniai atspalviai pageidaujami visur, pradedant skaistalais bei akių vokų šešėliais, baigiant lūpų dažais. Neprašausite tarpusavyje derindami skirtingo sodrumo ir ryškumo persikinius tonus, taip sukurdami stilingą monochrominį įvaizdį. Persikinis makiažas atrodo gaiviai, moteriškai, sužadina optimizmą, šilumą, išryškina jausmingumą. Beje, makiažo ekspertai pastebi, kad „Peach Fuzz“ atspalviai tinkamiausi šiltos odos moterims. Joms toks makiažas suteikia gyvumo, skaistumo, netgi jaunina.

 

Close,Up,Portrait,Of,Sensual,Woman,With,Natural,Makeup,And

 

Mėlyni akių šešėliai

 

Jeigu subtilus persikinis įvaizdis atrodo pernelyg kasdieniškas, kodėl nepabandžius mėlynų akių vokų šešėlių? Pastebima, kad 2024 m. jie itin populiarūs. Klaidingai manoma, kad ši spalva pretenzinga ir kone niekam netinka. Iš tiesų ji dailiai paryškina rudaakių žvilgsnį, tinka ir mėlynakiams, o karališki mėlyni atspalviai puikiai dera žalioms akims. Svarbiausia – rasti sau tinkantį mėlyną toną. O šį pavasarį madingi visi, pradedant subtilia kūdiškiška melsva ir baigiant nakties dangaus mėlyne. Tik jums spręsti, ko trokštate – subtilaus ir švelnaus nekalto įvaizdžio ar vakaro karalienės stiliaus.

 

Make-up,Woman

 

Švelniai matinė oda

 

Didžiausias dėmesys sutelkiamas lengvam matiniam odos dengimui. Jokio kaukės efekto, jokio dirbtinumo – veidas turėtų atrodyti lygus, bet natūralus. Prie tokios švelniai matinės odos derinami subtilūs švelnūs persikiniai skaistalai (ryškūs šį sezoną visiškai nemadingi!), subtilus ir natūralus akių bei lūpų makiažas. Itin tinka įvairūs nude atspalviai. Tokia tendencija išryškėjo „MiuMiu“, „Zimmerman“ bei „Coperni“ 2024 m. pavasario ir vasaros kolekcijų pristatymuose. Tai puikus dieninis įvaizdis vertinančioms natūralumą. Jeigu norite makiažui suteikti daugiau gyvumo, atitinkamas veido zonas perbraukite švytėjimo suteikiančiomis priemonėmis – jos vėl sugrįžta!

 

Beautiful,Young,Woman,With,Clean,Perfect,Skin.,Portrait,Of,Beauty

Jūratė Survilė