Numerologija teigia, kad žmogus yra dvasinė būtybė, kuri, palikusi šį pasaulį, atgimsta iš naujo ir persikūnija. Taip keliaudama siela siekia aukštesnio sąmoningumo. Kuo ji senesnė, tuo daugiau išminties sukaupusi. Tačiau gyvenimo vingiuose surenkamos ne tik likimo dovanos…

 

Karminė skola. Kas tai?

Keliaudama per gyvenimus siela apdovanojama. Tačiau ne visada ji dovanas panaudoja tinkamai ir teisingai. Piktnaudžiaujant, kenkiant kitiems arba gyvenant ne taip, kaip paskirta, susikaupia daug klaidų, kurios kaskart persikūnijant sielą slegia. Numerologijoje tai vadinama karmine skola.

 

Sakoma, kad daugiau nei pusė žmonijos turi karminių skolų. Jas apskaičiuoti paprasta. Reikia tik atidžiai stebėti, ar gyvenimo, likimo, asmenybės ir troškimų charakteristikose neįsimaišę tam tikrų skaičių, kurie skleisdami vibracijas gali trukdyti siekti tikslų. Karminės skolos žymimos skaitmenimis – 13, 14, 16 ir 19.

 

Taigi pagal vardo ir pavardės numerologiją skaičiuojant likimo arba pagal gimimo datą aiškinantis gyvenimo kelio skaičius reikėtų atkreipti dėmesį susidarius jau minėtoms skaičių kombinacijoms. Pavyzdžiui, jeigu asmuo gimė 2001 m. gegužės 5 d., tai jo gyvenimo kelio skaičius apskaičiuojamas taip: 2 + 0 + 0 +1 + 0 + 5 + 5 = 13 = 1 + 3 = 4. Toks asmuo turi karminę skolą, paženklintą skaičiumi 13. Karmines skolas gali rodyti ir likimo skaičius. Jis apskaičiuojamas pagal vardo ir pavardės skaitmenis, sudėjus juos taip pat kaip ir gimimo datos skaičius.

 

Karminės skolos lemia netinkamų sprendimų priėmimą, nemokėjimą palaikyti santykius ar siekti karjeros, tam tikrais laikotarpiais iškylančius sunkumus ir kitas problemas. Tikslesnę karminės skolos naštą apibūdina konkretūs skaitmenys.

 

Lietuviškos abėcėlės numerologija

1 A Ą I Į S
2 B J T Y  
3 K U Ų Ū V
4 G L F E Ę
5 D M H    
6 Ė N C    
7 O Č      
8 Ž P Š    
9 Z R      
 

Karminių skolų skaičiai

 

13

Tie, kuriuos lydi karminė skola 13, gyvenime patiria daug nusivylimų. Greičiausiai tokiems asmenims teks daug ir sunkiai dirbti, nes ankstesniame gyvenime mieliau rinkosi tinginystę ir nevengė naudotis kitais.

Turinčiuosius karminę skolą 13 nuolat persekioja sunkumai ir kliūtys tiek asmeniniame gyvenime, tiek moksle, tiek karjeroje ar netgi santykiuose. Kad kliūtys būtų įveiktos, reikia nemažai paplušėti. Sėkmė neateina savaime, būtina labai stengtis. Todėl kankinami šios karminės skolos asmenys neretai nuleidžia rankas – nuolatinės kliūtys kelia nusivylimą ir atima motyvaciją. Tačiau jei dirbama iš peties ir nuoširdžiai, galų gale pradeda sektis. Karminė skola 13 lydi daugelį verslo, meno ir sporto atstovų. Išsivaduoti iš jos padės tik atkaklumas ir sunkus darbas.

Vienintelis raktas į sėkmę – susitelkimas ir savikontrolė. Kad ir kokių sunkumų kiltų, patariama laikytis susidaryto plano, neieškoti lengvesnių kelių ir sistemingai siekti užsibrėžto tikslo.

 

14

Karminė skola 14 persekioja tuos, kurie praėjusiame gyvenime pažeidė, pervertino arba nesuvokė savo laisvės ribų. Šiame gyvenime tokie žmonės bus priversti susitaikyti su kintančiomis aplinkybėmis ir netikėtais įvykiais. Jie nuolat bus linkę piktnaudžiauti alkoholiu, narkotikais, seksu ar maistu. Norint įveikti šią karminę skolą būtina išlikti kukliems.

Taip pat reikėtų puoselėti tvarką ir kurti emocinį stabilumą. Pastarojo itin reikia taikantis prie netikėtų likimo vingių. Lankstumas ir gebėjimas nepasimesti padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Įsipareigojimas – tai dar vienas ginklas, skirtas šiai karminių skolų naštai įveikti. Gyvenimas kupinas pakilimų ir nuosmukių, todėl norint turėti tvirtą pagrindą po kojomis būtina įsipareigoti.

 

16

Karminė skola 16 įprasmina sunaikinimo ir atgimimo procesą. Tai amžinas ciklas, kuris, jeigu žmonės elgiasi tinkamai ir išnaudoja galimybes, veda į aukštesnį sąmonės lygmenį. Taigi ši karminė skola gali tapti pažangos ir dvasinio augimo pradžia.

Praėjusio gyvenimo našta reikalauja išsivalyti dvasiškai, t. y. sugriauti viską, kas padaryta iš egoizmo, ir pradėti kurti iš naujo. Šis periodas būna labai sunkus, nes tenka įveikti savo ego. Be to, likimas siunčia įvairių kliūčių, dėl kurių priimti sprendimai pasirodo neteisingi. Iš tiesų tai nelengva kova, per kurią ne kartą tenka jaustis pažemintiems arba nusivylusiems. Tačiau nuolankumas padeda įveikti visas kliūtis ir pritraukti sėkmę.

Tie, kuriuos kankina karminė skola 16, turi vengti egoizmo. Žiūrėjimas į kitus iš aukšto, nuvertinimas ar netgi niekinimas galiausiai pasmerkia žmogų vienatvei. Todėl egoizmo tramdymas – vienintelė priemonė, kuri padės nusimesti praėjusio gyvenimo naštą.

 

19

Tie, kuriuos lydi karminė skola 19, turi išmokti derinti nepriklausomybę ir tinkamai naudoti turimą galią. Gali tekti pakovoti už save. Visus sunkumus pavyks nugalėti tik įveikus vidinę kovą.

Viena pagrindinių pamokų, skirtų 19 karminės skolos turėtojams, – pagalbos atsisakymas. Šie žmonės tvirtai tiki savimi, todėl neklauso aplinkinių nuomonės, nepriima jų patarimų ir pagalbos. Visiškas atsiribojimas gali pasmerkti vienatvei. Tik meilės puoselėjimas padės to išvengti.

Kitas kraštutinis atvejis – visiška priklausomybė nuo aplinkinių, kuri susijusi su savo norų, tikslų atsisakymu ir beprasmiu aukojimusi dėl kitų. Tokie žmonės privalo suvokti save kaip unikalią asmenybę, galinčią prisiimti atsakomybę.

Taigi karminė skola 19 ženklina pusiausvyros ieškojimą, stipresnio ryšio su kitais pajautimą, didesnį pasitikėjimą savimi ar aplinkiniais.

 

Giedrė Miliūnaitė