Kambarinių augalų nauda yra neįkainojama: jie ne tik valo orą, pakeičia gyvenamąją erdvę ar pripildo namus energijos, bet taip pat padeda ir pagerinti savijautą, atsikratyti negatyvių emocijų ir kurt asmeninį gyvenimą. Tačiau tik tuomet, jei pasirenkami tinkami kambariniai augalai. O tam, kad žaliojo augintinio bioenergetinės bangos sutaptų su jūsų, būtina atsižvelgti į astrologų rekomendacijas kiekvienam Zodiako ženklui. Vienokie augalai labiau tinka ugnies ir vandens, o kitokie – žemės ir oro elementų ženklams.

 

augalai

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.). Astrologai jiems pataria atkreipti gėles su raudonais, Burgundijos tamsiai raudonais, rožiniais ir oranžiniais žiedais arba lapais, kurie padėtų sustiprinti vidinį „Aš“ ir taptų asmeninės sėkmės talismanu. Pavyzdžiui, jiems tinka indinė ir japoninė azalijos, karališkoji begonija, nykštukinis granatas ir pelergonijos.

 

Jautis (balandžio 20 – gegužės 20 d.). Ekspertai pataria stabiliems ir viską apgalvojantiems šio ženklo atstovams, valdomiems Veneros, rinktis stiprius ir atsparius augalus su nuostabiais žiedais. Jiems tiktų daugiažiedės begonijos, sanpaulijos, persinis ciklamenas.

 

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20 d.). Astrologai Dvyniams rekomenduoja rinktis tokius kambarinius augalus, kurie padėtų pagerinti jų bendravimo įgūdžius, palengvintų komunikaciją. Idealus pasirinkimas būtų kanarinis fikusas, Ravenea palmė, paparčiai, gebenės, plunksnašakis smidras.

 

Vėžys (birželio 21 – liepos 22 d.). Nuolankūs ir atsargūs Vėžiai turėtų rinktis žalius kambarinius augalus, kurie mėgsta drėgmę, turinčius mėsingus, sultingus lapus ir stiebą. Pavyzdžiui, masoninę sansevjerą (lot. k. Sansevieria masoniana), hibridinę fukciją, į alaviją panašų medį, akuotuotąjį alaviją arba amerikietiškąją agavą.

 

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.). Šiam Saulės globojamam ženklui reikia pasirinkti augalus, kurie padės pabrėžti statusą, kilnumą, išsaugoti gerą fizinį ir emocinį tonusą, išvalyti namuose neigiamą energiją ir suteiktų romantišką nuotaiką. Idealiai tiktų kinrožės, kalijos, japoninės kamelijos, kvapioji gardenija ir karališkoji pelargonija.

 

Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22 d.). Astrologai pataria šio ženklo atstovams atkreipti dėmesį į pleomeles, japonines aukubas, filodendrus, skindapus.Tokios gėlės padės pagerinti jų savijautą, papildys energijos potencialą ir skatins intelekto vystymąsi.

 

Svarstyklės (rugsėjo 23 – spalio 22 d.). Aristokratiškiems šio Zodiako ženklo atstovams labai sunku įtikti, įskaitant renkantis kambarinius augalus. Todėl ekspertai rekomenduoja Svarstyklėms pasirinkti gražių ir griežtų formų gėles. Pavyzdžiui, tiktų indinės azalijos (baltos), stambialapės hortenzijos, lelijos, smulkiažiedės chrizantemos ir vienametės paprikos.

 

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.). Įgudę manipuliatoriai, globojami Marso ir Plutono, turėtų rinktis tokias kambarines gėles, kurios padėtų atverti priėmimą prie savo pačių energijos išteklių ir sustiprintų jų ekstrasensinius sugebėjimus. Pvz., astrologai rekomenduoja rinktis tikrąsias dracenas, paprastuosius oleandrus, dygliuotuosius alavijus, uodegotuosius skridinaičius, margąsias nausas (lot. k. Faucaria tigrina) ir durnaropes.

 

Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21 d.). Aktyviam ir pozityviam Šauliui, kurį globoja Jupiteris, reikia tokių augalų, kurie padės užmegzti bendravimą, lavins bendravimo įgūdžius, padidins patrauklumą kitų šalių kultūroms ir taip pat taps savotišku talismanu kelionėse. Anot ekspertų, šio zodiako ženklo atstovams idealiai tinka nendrių formos bambukai, fikusai, raudonosios klivijos, citrusiniai medžiai, bonsai, trijuostės sansevjeros (tamsios), kambarinės vynuogės.

 

Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19 d.). Konservatyvūs ir darbštūs Ožiaragiai namuose gali užveisti tikrą žiemos sodą, kuris jiems taps tikra stiprybės ir gyvybinės energijos papildymo vieta. Šio zodiako ženklo atstovus kontroliuoja Saturnas, todėl astrologai rekomenduoja rinktis augalus, kurie padės žengti pirmyn ir suteiks stabilumo bei harmonijos. Tai gali būti, pavyzdžiui, tikrieji storlapiai, dracenos, spygliuočiai, jukos, fikusai, lauramedžiai.

 

Vandenis (sausio 20 – vasario 18 d.). Kūrybingiems ir romantiškiems Vandeniams, kuriuos valdoSaturnas ir Uranas, reikia tokių kambarinių augalų, kurie padėtų susidaryti aiškų vaizdą apie tai, kas vyksta, rasti išeitį iš bet kurios situacijos, apsaugotų nuo stereotipų ir monotonijos. Tokie augalai galėtų kambarinis klevas, Dracaena Surculosa, citrininis kalistemonas, margeniai ir fitonijos.

 

Žuvys (vasario 19 – kovo 20 d.). Paslaptingiems ir jausmingiems šio zodiako ženklo atstovams, globojamiems Jupiterio ir Neptūno, rekomenduojama rinktis tokius augalus, kurie padėtų jiems susitvarkyti su vidiniais jausmais, rasti dvasinę harmoniją, išsiugdyti estetinį suvokimą ir primintų apie kūrybinį potencialą. Puikus pasirinkimas, pasak astrologų, būtų orchidėjos, akvariumo augalai, papirusai, smulkieji fikusai, Caryota ochlandra, Siderasis, storlapiai.