Moters gyvenime, ko gero, svarbiausias dalykas yra laimė asmeniniuose santykiuose. Tačiau ją pasiekti ne visada yra lengva. Labai dažna priežastis, kodėl ji nesijaučia laiminga, nes nežino, ko iš tikrųjų nori. Kartais jos norai neatitinka realybės: svajojama apie princą ir pusę karalystės, o realų kandidatą, kuriam galėtų pažadėti savo širdį ir meilę, atmeta kaip netinkamą vien dėl to, kad jis turi vieną erzinančią savybę. Šias problemas įmanoma išspręsti.

 

Visata ir moteris

Ne tik vyrams, bet ir pačioms moterims jos – ne visada įmenama paslaptis. Kiekvienoje iš jų gyvena užkerėta miegančioji gražuolė, kurią prižadinti gali tik žavaus karalaičio bučinys. Tada jis užmaus auksinį žiedą su deimantu ant laibo princesės pirštelio ir netrukus nuskambės Mendelsono maršas.

 

Tačiau tai nereiškia, kad dailiosios lyties atstovės turėtų būti pasyvios ir tik laukti, kol nutiks, kas, anot jų, yra nulemta žvaigždžių. Sakoma, kad būsimo vyro išvaizda moters fantazijose materializuojasi. Svajoti ir įsivaizduoti galima bet ką ir tai labai svarbu. Kita vertus, ši vizualizacija turi būti brandi ir labai gerai apgalvota. Labai jaunų mergaičių įsivaizdavimas, kad joms būtinai reikia jaunikio, kurio rudos akys būtų lyg kaštonai, šviesūs plaukai kristų dailiomis bangomis, kūnas būtų atletiškas ir papuoštas tatuiruotėmis, o veido bruožai – švelnūs ir inteligentiški…

 

Įsivaizduokime, kad kartą dvi draugės diskutavo apie tai, koks vyras yra patraukliausias. Viena iš jų buvo tvirtai įsitikinusi, kad paskutiniaisiais savo gyvenimo metas Freddy Mercury atitinka visus grožio standartus, kitos nuomone, jis – nepakankamai vyriškas. Tikrasis vyriškumas – labai subjektyvi sąvoka. Beje, „brutalūs mačo“ visiškai neatitinka pirminės reikšmės „žvėriškas žiaurumas“. Meksikoje šiuo žodžiu vadinami tiesiog vyrai, kurie daug galvoja apie save, bet iš tikrųjų nieko doro nepadaro.

 

Daugybė pasaulio autorių yra išleidę knygų, skirtų tokioms šiuolaikinėms princesėms, kuriose rekomenduojama išbandyti vizualizacijos galią. Geriausias būdas palenkti kaprizingą likimą į savo pusę – iki smulkiausių detalių apibūdinti išrinktojo portretą. Kuo detalesnis paveikslas, tuo didesnė tikimybė patirti sėkmę. Šią praktiką gali išbandyti ir tos, kurioms labai svarbu išoriniai dalykai. Gali būti, kad visata paklus nuolatiniams maldavimams ir atsiųs turtingą ir raumeningą vyrą, dirbantį nuo 9 iki 17 ir beprotiškai jus įsimylėjusį. Tačiau gali atsitikti taip, kad minėtas kultūristas bus grubus storžievis ir visus uždirbtus pinigus išleis baltymų kokteiliams ir brangiems papildams, kad patenkintų visatai siųstą moters reikalavimą – sutikti raumenų kalną. Todėl prieš ko nors prašant reikia apgalvoti, ko iš tiesų labiausiai reikia ir numatyti galimus visatos pokštus.

 
 

 
Pirmas dalykas, į ką reikia atkreipti dėmesį: visi žmonės, nepriklausomai nuo jų lyties ir amžiaus, bendrauja trimis lygmenimis: kūno, energijos ir sielos. Labai svarbu atkreipti dėmesį į psichologinį suderinamumą. Retas kuris žino, kad jau pirmasis bučinys siunčia informaciją, ar santykiai su konkrečiu žmogumi turi perspektyvų. Jeigu bučinys sukelia malonius pojūčius, jau galima manyti, kad laukia graži ateitis. Kūno lygmeniu yra patikrinamas dviejų žmonių energijų suderinamumas. Žinoma, įvertinti energijų suderinamumą reikia įgūdžių, bet jie atsiranda per praktiką. Kol vidinis balsas tyli, galima pasitikėti informacija, ką žmogus daro dėl asmeninės ir socialinės sėkmės. Jeigu jam virš 30 ir jis vis dar gyvena iš tėvų kišenės, neverta tikėtis, kad vieną dieną jis atsikels ir apgins nuo visų pasaulio priešų.

 

Gebėjimas gauti aukštąjį išsilavinimą, mokytis iš paties gyvenimo, pasinaudoti savo patirtimi ir nuolatos siekti naujų žinių rodo, kad žmoguje teka pusiausvyrą išlaikantys energijos srautai. Jeigu žmogus mokosi, bet negeba pritaikyti išmoktos informacijos realiame gyvenime arba atvirkščiai rodo žemos energijos srautus ir abejotiną perspektyvą gyvenime.

 

Svarbu ne tik analizuoti būsimą partnerį, bet ir blaiviai įvertinti save. Jeigu žmonių energijos lygiai labai skiriasi, tolimesni santykiai bus pasmerkti žlugti. Tokiuose santykiuose stipresnis partneris jausis išsekęs ir atiduodantis per daug energijos, todėl pradės ieškoti „energijos šaltinių“ iš šalies.

 

Susituokę žmonės taip pat gali išpešti naudos iš kosmoso. Jiems reikėtų prašyti ir vizualizuoti savo santykių harmoningą ateitį. Pasirodo, laimė – tai paprastas mokslas. Jei paprašai, tai ir gauni. Svarbu žinoti, ko prašyti.