Zodiac,Signs,Inside,Of,Horoscope,Circle,Astrology,And,Horoscopes,Concept

Sunku patikėti, bet jau įpusėjome kovą. Pavasaris skleisis vis stipriau ir stipriau, pažadindamas ne tik gamtą, bet ir žmonių širdis. Tai – džiugus metas, dar viena nauja pradžia. Ji bus ypatingai graži trims Zodiako ženklams. Kas tie laimingieji?

 

Jautis

 

Galimybės beribės ir ši tiesa Jaučiams labai aiškiai atsivers kovo 13-19 d. Tai ypač stipriai pasijus kovo 15 d. Tai laikas, kai galite pajusti ypač stiprų ryšį su supančiais žmonėmis, suvokti, kur tikroji jūsų vieta po saule. Nebijokite svajoti, pati Visata šiuo metu padės pildyti jūsų svajas. Sėkmė lydės visur, bet ypač meilės reikaluose. Net tie Jaučiai, kurie čia jautėsi praradę bet kokią viltį, sužydės iš naujo. Likimas paruošęs labai gražių staigmenų!

 

Skorpionas

 

Pagaliau pasijusite aiškiau dėl dvilypių savo jausmų, kurie kamavo dar nuo praėjusio rudens. Viskas tarsi savaime sukris į savo vietas, gyvenime atsiras daugiau skaidrumo. Kovo 13-19 d. bus malonumų savaitė. Jausitės įkvėpti, aistringi, mylintys ir mylimi. Nebijokite išlaisvinti savo kūrybiškumo, klausykite vidinio balso – dabar šis tandemas jus nuves pačiu tinkamiausiu keliu.

 

Ožiaragis

 

Jeigu yra galimybė, šią savaitę vertėtų atsitraukti nuo darbų ir pasiimti užsitarnautų atostogų. Labai tinkamas metas skirti daugiau laiko poilsiui, malonumams, pasilepinimui. Jausitės paskendę svajose, tarsi skraidysite ant debesų. Šis jausmas bus malonus. Pajusite sustiprėjusį kūrybiškumą. Būsite jautresni visomis prasmėmis ir tai atvers naujų galimybių, ypač santykių srityje.