Senovėje dantų valymo tikslas būdavo pašalinti maisto likučius iš burnos ertmės. Šiuo metu burnos priežiūra sukoncentruota visų pirma į apnašų šalinimą.

 

apie-jonizacija-burnos-higiena_2-1170x400_0

Kodėl tam skiriamas toks dėmesys? Dantų apnašos yra lipni masė, susidedanti iš suskaidytų organinių produktų ir burnos ertmėje esančių milijardų bakterijų, kuri tvirtai prilimpa prie danties paviršiaus, ir kuri nuolat atsinaujina.

 

Būtent dantų apnašos yra didžiausias burnos sveikatos priešas ir daugelio burnos ertmės ligų pati pradžia:

 

Visų pirma, bakterijos esančios apnašose sukelia blogą burnos kvapą.

 

Apnašos kaupiasi, ilgainiui gali mineralizuotis, ir virsti dantų akmenimis, kurie liečiasi su dantenomis jas nuolat dirgindami ir vis labiau atstumdami, tuo pačiu sukeldami dantenų uždegiminius procesus (gingvitą, ar net periodontitą).

 

Taip pat ant dantų paviršių susidariusiose apnašose esanti burnos mikroflora skaidydama angliavandenius išskiria rūgštis, vyksta emalio demineralizacija, t. y. kalcio jonų išsiplovimas iš danties kietųjų audinių. Tai sukelia dantų ėduonį.

 

Ir tai tik pačios pagrindinės, labiausiai žinomos ir paplitusios problemos, kurių pradžia yra ta pati – susikaupusios dantų apnašos.

 

Moksliniai tyrimai pateikia vis daugiau duomenų apie dantų ir dantenų ligų sąsajas su širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, ateroskleroze, reumatoidiniu artritu, cukriniu diabetu.

 

Ypač veiksmingas būdas pašalinti apnašas yra IONICKISS dantų šepetėlio naudojimas.

 

Tai nėra jums įprastas dantų šepetėlis, kuriuo nuimate apnašas tik trynimo būdu – joninis šepetėlio veikimo principas leidžia dantis valytis švelniai, tausojant dantenas, nes apnašų atsikratoma lengvai. Kai neigiamų jonų srautas nuo šerelių galiukų pakeičia dantų paviršiaus krūvį, apnašų ryšys su dantimis atlaisvinamas ir jos lengvai nuvalomos. Dėl unikalios kliniškai patvirtintos ir patentuotos technologijos apnašos yra atstumiamos nuo jūsų dantų paviršiaus, panašiai kaip naudojant magnetą.

 

Vis daugiau mokslininkų pabrėžia, kad burnos sveikata tiesiogiai susijusi su viso kūno sveikata. Blogi higienos įpročiai yra pagrindinė ne tik dantų priežiūros, bet ir visos sveikatos problema. Jei bakterijos dauginasi mūsų burnoje ir atsiranda uždegimas, tai tampa vartais infekcijai plisti visame kūne.

 

Tyrimais įrodyta, kad IONICKISS pašalina net senas bakterijas ir atsikrato dantų apnašų net iki 48%* efektyviau nei įprastas dantų šepetėlis. Taip pat ir sunkiai pasiekiamose vietose! Tai yra pirmasis jonizuojantis dantų šepetėlis ir toks, kurį galima naudoti be dantų pastos, todėl jis yra prieinamas visur ir visada.

 

IONICKISS dantų šepetėlių suteikiama nauda:

 

Jūs lengvai pašalinsite apnašas, ir taip žengsite svarbų žingsnį sveikesnių dantų link, nes apnašos yra daugelio ligų priežastis.

 

Užkirsite kelią nemaloniam burnos kvapui, kadangi dantų apnašos yra viena iš blogo burnos kvapo priežasčių.

 

Pagerinsite dantenų būklę nes valant nereikės stipriai trinti dantų, nepakenksite dantų emaliui bei sumažės dantenų pažeidimo tikimybė, galėsite naudoti šepetėlius minkštesniais šereliais nei esate įpratę.

 

Galėsite nenaudoti dantų pastos, tai reiškia nereikės stengtis įskaityti ir suprasti pastos sudėtį. Taip į organizmą nepateks įvairios neaiškios medžiagos.

 

Švarių dantų pojūtis burnoje išliks ilgiau nei po valymo įprastais dantų šepetėliais, dantys taps slidūs, sumažės dantų jautrumas.

 

Investuokite į savo sveikatą, įsigydami IONICKISS dantų šepetėlį, kuris yra neprilygstamas pagalbininkas kovojant su dantų apnašomis, ir džiaukitės sveikesniais dantimis.

 

Kaip tai veikia:

 

Neigiamai įkrautos apnašos pritraukiamos prie dantų paviršiaus teigiamų jonų, kurie yra seilėse, pagalba. Priešingi poliškumai yra ta priežastis, kodėl dantų paviršius traukia dantų apnašas, todėl jonų ryšiu jos taip noriai limpa prie dantų.

 

Jonizuojančiame IONICKISS dantų šepetėlyje yra maža ličio baterija, įmontuota į dantų šepetėlio rankeną. Baterija yra prijungta prie metalinio strypo, kuris eina per dantų šepetėlį. Ant dantų šepetėlio rankenos yra plona metalinė juosta.

 

Prieš valant dantis, rekomenduotina sudrėkinti ranką / pirštą kuris kuris liečiasi su metaline juostele, taip sukuriama uždara grandinė, kurioje susidaro neigiami jonai. Taip neigiamų jonų srautas sutrikdo joninę jungtį tarp apnašų ir danties, atstumdamas apnašas nuo danties paviršiaus link šepetėlio galvos, tuo palengvindamas nuvalymą.

 

Apjungdami IONICKISS dantų šepetėlio naudojimą su tinkama dantų valymo technika galėsite džiaugtis ne tik sveika burnos ertme, bet ir gražia šypsena!

 

Vieni iš pirmųjų klinikinių tyrimų sukūrus joninius dantų šepetėlius, atlikti siekiant įvertinti joninių šepetėlių efektyvumą (anglų k.)

 

Klinikinis joninio šepetėlio įvertinimas šalinant apnašas ir mažinant dantenų uždegimą  Marquette universitetas, Odontologijos mokykla. Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino

 

Joninio šepetėlio efektyvumas šalinant dantų apnašas. Profilaktinės odontologijos katedra. (Director: Prof. Tadamichi Takehara) Kyushu Dental College, Japan: Toshihiro Ansai, Sachiko Kasai, Chie Nakayama, Tomoko Hamasaki, ShujiAwano, Sumio Akifusa