Knygos viršelis

„Kaip tapti dama” – tai pirmoji rašytojos Eglės Zakaraitės knygų serijos dalis. Tai žaibiškai Lietuvoje populiarėjanti knyga, tai pirmoji gaivaus įkvėpimo knyga moterims. Apie ją kalba ir diskutuoja: facebook puslapyje; Kaip tapti dama, kuris turi virš 22800 sekėjų ir šis skaičius su lig kiekviena sekunde didėja. Knygos autorės nuomone, svarbiausia šiuolaikiniai moteriai išmokti nemeluoti sau. Pripažinti savo klaidas suklydus. Nepavydėti svetimos sėkmės. Negeisti svetimo vyro. Neieškoti lengvos ir greitos sėkmės. Sąmoningai suvokti, kad jos gyvenimo kokybė priklauso ir priklausys, tik nuo jos minčių, žodžių ir veiksmų.

 

Knyga – romanas, skirta visoms Lietuvos panelėms ir moterims. Būtent šį knygą turi savyje didėlį potencialą, įžiebti tą kibirkštį moterims tobulėti, siekti savo užmirštu tikslu. Tai knyga, kuri nedalys patarimų, kaip atrodyti elegantiškai ar elgtis pagal etiketą, nes visos oraus elgesio taisyklės jau seniai žinomos, trūksta nedaug – tik mokėti jų laikytis. Tai knyga apie amžinąsias gyvenimo vertybes, apie niekada nemirštančią viltį, meilę, ištikimybę, kurios kovoja su amžinai egzistuojančiu blogiu. Knygos siužete pateiktos įžvalgos leis jums patikėti tuo, kad žmogaus gyvenimo kokybė priklauso tik nuo jo minčių, žodžių ir veiksmų. Tai istorija kiekvienai merginai, kuri šiuo metu jaučiasi pasimetusi gyvenime, kuriai sunku pamiršti praeities klaidas, neleidžiančias jai tobulėti toliau. Tai istorija toms, kurios netiki, kad meilė vyrui egzistuoja be pinigų. Pagrindinė knygos herojė visą gyvenimą ieškos atsakymo į klausimą, kaip tapti dama. Tai kas gi yra ta dama?

 

12033035_1496299104021976_3708706633136212031_n
Dama – tai savimi pasitikinti, laisva asmenybė, kuriai pirmiausia rūpi jos nuolatinis asmeninis tobulėjimas. Tai moteris, kuri vienu metu yra atsidavusi savo darbui, vyrui – pavyzdinga žmona, rūpestinga mama savo vaikams. Tai moteris, kuri niekada nepamiršta savos tikrosios „AŠ“. Tai moteris, kuri negyvena pagal sampratą „aš nekuriu tikrovės“, ji nieko nekaltina, jeigu nutinka kažkas blogo, nes supranta, kad ji pati kuria savo rojų žemėje. Tai naujo prasidedančio amžiaus moteris, kuri, pavargusi nuo dabartinių visuomenėje įsigalėjusių moters elgesio stereotipų ir taisyklių, keičiasi tam, kad taptų iš tiesų laiminga. Ji išmintinga, supratinga, sąžininga sau ir kitiems, atsidavusi šeimai, švelni, trapi ir kartu savarankiška, žinanti, ko nori iš gyvenimo. Juk šiuolaikinėje visuomenėje moterys laiko ne tik visus keturis namų kampus, puoselėja šeimos židinį, bet ir dirba, siekia karjeros aukštumų, valdo verslus, taip dažnai pamiršdamos save.
 

Mano sukurta knygos herojė Marina, sieks tapti dama. Tačiau knygos autorė yra realistė, dama būti labai sunku, pagal pateiktą damos aprašymą knygos pratarmėje. Todėl knygos pagrindinė herojė Marina, turės labai daug ko išmokti ir suprasti, jei norės tapti dama.
 

„Kaip tapti dama“ – tai knyga, kurios dar nebuvo. Kiekviena knygos eilutė verčia skaitytoją mąstyti ir spėlioti, kas gi bus toliau, kas vėl neįtikėtino nutiks pagrindinei knygos herojai Marinai. Knygos situacijos – iš gyvenimo. Galbūt, versdama paskutinį knygos puslapį suprasi, kur link kreipti savo likimą. Šis nenuspėjamas gyvenimiškas romanas įkvėps jus į save pažvelgti iš šalies – o kaipgi gyvenate jūs? Galbūt išmoksite iš naujo svajoti taip, kad svajonės virstų realybe. Mylėti taip, kad meilė darytų stebuklus. Tikėti taip, kad tikėjimas jus vestų teisingu gyvenimo keliu. Daugiau informacijos www.kaiptaptidama.lt.