Su amžiumi raukšlių neišvengsime. Žinoma, mūsų genetika turi didelės įtakos tam, kuri veido linija bus giliausia, bet vis dėlto jausmai gali sukelti ir paryškinti raukšles. Atidžiai apžiūrėjus savo atspindį veidrodyje galima suprasti su kuriomis emocijomis dar reikia padirbėti. Tad kokios emocijos lemia raukšles?

 

emocijos

Kaktos raukšlės

 

Pasak specialistų, kaktos raukšlės gali būti susijusios su praeityje patirta ir neišspręsta trauma ar sukrėtimu. Tokie dalykai kaip nerimas gali lemti dažną antakių kilnojimą. Tokių horizontalių raukšlių pastebi žmonės, kurie linkę per daug mąstyti. Be to, jei dažnai kenčiate nuo kaklo ir galvos skausmų, gali būti, kad turite raukšlių ant kaktos, rašo brightside.me.

 

Pykčio raukšlės

 

Labai dažnai žmonės, turintys dvi gilias raukšles tarp akių, siejami su giliais mąstytojas ir intensyvia protine veikla. Specialistai teigia, kad tokios raukšlės, nepaisant pavadinimo, neturi jokio ryšio su labai stipriomis neigiamomis emocijomis. Viena užsienio akupunktūristė pasidalijo, kad tokių raukšlių dažnai pastebi pas galingą ir sudėtingą karjerą darančias moteris. Tai gali būti teisininkės, teisėjos ar direktorės. Vis dėlto raukšlės gali rodyti nekantrumą ir nusivylimą, ar net lėtinę kančią.

 

„Žąsų kojelės”

 

Labai dažnai „žąsų kojeles” primenančias raukšles akių kampučiuose galima pastebėti laimingų žmonių veiduose, nes jie daug šypsosi ir juokiasi. Tačiau jei jos labai gilios, tai gali būti susiję su įtampa ir nusivylimu. Pavyzdžiui, tai gali būti susiję su asmenimis, kurie dažnai priima sudėtingus sprendimus.

 

Raukšlės aplink lūpas

 

Raukšlės virš viršutinės lūpos gali rodyti blogus įpročius, pavyzdžiui, rūkymą ar valgymo sutrikimus. Specialistai taip pat sako, kad tokių raukšlių gali atsirasti žmonėms, kurie pasaulyje nemato nieko gero. Be to, vertikalios lūpų linijos gali signalizuoti apie nepakankamą mitybą.

 

Raukšlės aplink akis

 

Dėl raukšlių po akimis atrodote daug vyresni, tačiau kartais žmonės gali jų nė nepastebėti. Tokios raukšlės gali būti susijusios su giliu liūdesiu ir net sielvartu, pavyzdžiui, jei ilgą laiką išgyvenote skausmą dėl prarastos meilės. Įtemptas gyvenimo būdas taip pat gali sukelti raukšleles po akimis. Dažnai tokių raukšlių pastebima pas moteris, kurios turi problemų dėl nevaisingumo.

 

Raukšlės aplink nosį

 

Raukšlės aplink nosį gali būti susijusios su šypsena, tačiau jei jos gilios, gali būti siejamos su liūdesiu ir nusivylimu gyvenimu. Specialistai sako, kad tokios raukšlės taip pat gali reikšti, kad turite lėtinių žarnyno problemų, todėl reikėtų labiau rūpintis savo sveikata.

 

Raukšlės skruostų apačioje ir burnos srityje

 

Pagrindinė asociacija, siejama su nukarusia burna ir žandikauliais, yra sielvartas, liūdesys ir kančia. Be to, tokius pokyčius gali sukelti ir nerimas. Žmonės, kurių kaklas būna įtemptas, bijo bet kokių sunkumų, turi tokių raukšlių.

 

Ar pastebėjote, kad veido raukšlės susijusios su jūsų emocijomis? Kuri raukšlė, jūsų nuomone, yra senatvės rodiklis?