Ar žinojote, jog į pusryčių meniu dažnai įtraukiamą kiaušinienę derėtų laikyti dienos nuodėme? Ir  kodėl norintys sulieknėti turėtų ne badauti, o dažniau valgyti? Šio šeštadienio „Mitybos ir sporto balanso“ laidoje pasirodysianti kūno rengybos trenerė Rūta Beišytė atskleis atsakymus į šiuos klausimus ir pademonstruos, kaip, praleidus įprastą treniruotę, kaltę išpirkti namuose.

 

TV3_Mitybos_ir_sporto_balansas_FOTO_Tomo_Aminovo

 

„Norintiems atlikti kūno rengybos treniruotę savo svetainėje reikės tik energijos, nedidelio kamuolio arba baliono ir kilimėlio!“ – rytoj, šeštadienį, 9.00 val. sakys Rūta.

 

TV3_Mitybos_ir_sporto_balansas_FOTO_Tomo_Aminovo_2

 

Tam, kad savarankiško, dažnai netaisyklingo sporto ir maitinimosi sukeliamų negalavimų pavyktų išvengti, į TV3 laidą „Sporto ir mitybos balansas“ vedėja Vlada Musvydaitė kaskart kviečiasi trenerius iš skirtingų Lietuvos miestų, kurių treniruotes stebi laidos ekspertė, Sporto universiteto dėstytoja dr. Simona Pajaujienė.

 

TV3_Mitybos_ir_sporto_balansas_FOTO_Tomo_Aminovo_3

 

Šio šeštadienio laidoje dalyvausianti uostamiesčio gyventojams gerai žinoma kūno rengybos trenerė Rūta Beišytė prie pietų stalo laidos vedėją nustebins savo žiniomis apie sveikų mitybos įpročių formavimą, patars, kaip kontroliuoti persivalgymą ir pažaboti alkio jausmą, o vėliau pakvies į savo treniruotę.

 

Tiesa, laidos ekspertė Simona trenerei negailės konstruktyvios kritikos, kurios tikslas – padėti trenerei tobulėti. Pasak laidos vedėjos, laidoje išsakomi pagyrimai ir pastabos padeda siekti profesionalo lygio kur kas sparčiau, nei tai vyktų savaime.

 

„Mane džiugina ne tik faktas, kad vis daugiau lietuvių ima rūpintis savo kūnu bei sveikata, bet ir tai, jog savo šalyje turime daugybę drąsių trenerių, nebijančių edukuoti televizijos žiūrovus, priimančių net ir karčiausius profesionalų komentarus kaip postūmį augti ir tobulėti“, – sako Vl. Musvydaitė.
Kokių pastabų iš laidos ekspertės S. Pajaujienės susilauks kūno rengybos trenerė, ir į kokius pratimus privalu atkreipti dėmesį atliekant treniruotę namuose, sužinosite šeštadienį 9.00 val. TV3 laidoje „Mitybos ir sporto balansas“.

 

 „Mitybos ir sporto balansas“ – šeštadieniais 9.00 val. per TV3!