Nusivylusiems meile labai dažnai siūloma atkreipti dėmesį į kinų išmintį, kuri padės atnešti į namus laimę, sėkmę ir gerovę. Norint kuo greičiau pagerinti meilės reikalus, pirmiausiai reikia išnešti nereikalingus daiktus iš namų ir pripildyti namus tais, kurie yra atsakingi už meilės energiją. Kokie kiti fengšui gyvenimo patarimai padės rasti laimę asmeniniame gyvenime ir ar iš tikrųjų jie veikia?

 

fengsui

„Kaip Rytų mokymas gali padėti rasti laimę asmeniniame gyvenime?” – abejoja kai kurie skeptikai, įpratę visus klausimus spręsti savarankiškai. Tiesą sakant, viskas yra daug paprasčiau nei atrodo. Tam, kad meilė ir laimė rastų kelią į savo namus, pirmiausiai reikia suaktyvinti tam tikrą namų sektorių ir, antra, neignoruoti įvairių simbolių, kurių ypatinga energija yra atsakinga už meilės reikalus ir padeda suderinti santykius tarp partnerių. Norint stipresnio poveikio, galima atlikti specialius ritualus, dėl kurių gyvenimas pradės alsuoti meile ir dėkingumo jausmu. Tinkamai naudojami fengšui talismanai turi magišką poveikį, daro teigiamą poveikį psichoemocinei būklei ir padeda išspręsti tam tikras problemas.

 

Kalbant apie asmeninį gyvenimą, pirmiausiai reikia nustatyti ir suaktyvinti savo romantinių santykių globėjus, kuriuos kinų horoskope vaizduoja šie gyvūnai: gaidys, triušis, arklys ir žiurkė. Pavyzdžiui, tiems, kurie gimė Jaučio, Gyvatės ar Gaidžio metais tinka Žirgas. Tiems, kurie gimė Ožkos, Triušio ir Kiaulės metais – Žiurkė. Gimusiems Šuns, Arklio ar Tigro metais – Triušis. Drakono, Žiurkės ir Beždžionės metais tinka Gaidys.

 

Norėdami suderinti atitinkamą nuotaiką ir padėti suaktyvinti gyvenimo pokyčių procesą, reikia nusipirkti gyvūno, po kurio ženklu gimėte, statulėlę arba paveikslėlį ir nuolat jį nešiotis su savimi. Taip pat reikia pridėti keletą kitų simbolių, kurie sustiprins poveikį.

 

Bijūnai. Bet koks bijūnų vaizdas, nesvarbu, ar tai paveisklėlis, nuotrauka, ar siuvinėjimas (aplikacija) ant audinio, laikomas stipriu talismanu. Vienišoms moterims, svajojančioms sutikti tą vienintelį, patariamą bijūnų atvaizdą padėti priešais įėjimą į miegamąjį. Ištekėjusios moterys, kurios nori susigrąžinti aistrą santykiuose, atvaizdą su bijūnais turėtų pakabinti svetainėje, nes priešingu atveju vyrą domins ne tik žmona, bet ir kitos moterys.

 

Porinės figūros arba mandarinių ančių, balandžių, gulbių, žuvų atvaizdai taip pat gali būti statomi ar kabinami miegamajame, kad santykiuose (esamuose ar būsimuose) vyrautų meilė ir harmonija.

 

Meilės dubuo. Miegamojo pietvakariuose reikia pastatyti dar vieną talismaną, kuris gali padėti surasti laimę. Jį galima pasigaminti ir patiems. Tam reikės stiklinės vazos, jos dugne padėti žiedą (sidabro ar aukso, be akmenų ir kitų dekoratyvinių puošmenų), keletą spalvingų akmenukų, įpilti vandens, įberti rožių arba bijūnų žiedlapių ir įdėkite dvi mažas plūduriuojančias žvakes. Visa tai padės pritraukti į gyvenimą romantiką ir sukurs atitinkamą nuotaiką.

 

Virš lovos galima pakabinti Mėnulio atvaizdą – jo energija padidina galimybes pritraukti tinkamą partnerį. Be to, reikia atkreipti dėmesį į tai, kad lovoje pakaktų vietos dviem. Net jei šiuo metu esate vieniša, turite būti pasirengusi tam, kad jūsų gyvenime bet kada gali atsirasti vyras.

 

Be to, siūloma daugiau naudoti namuose raudonos spalvos detalių. Būtent ši spalva sustiprina Či energijos tekėjimą ir padeda įgyvendinti planus.

 

Pietvakarinėje miegamojo dalyje taip pat galima pastatyti jūros kriauklę, kuri padės suaktyvinti meilės energiją arba sustiprins ryšį su dabartiniu partneriu.

 

Feniksų ir povų atvaizdai, patalpinti svetainėje, pritrauks meilę ir santuoką, o tiems, kurie dar nesutiko savo sielos draugo, padės susirasti tinkamą partnerį ir nutraukti vienatvę.

 

Vyriški daiktai. Nebūtina išpirkti viso vyrų skyriaus parduotuvėje, pakaks nusipirkti kaklaraištį, sulankstyti jį pagal laikrodžio rodyklę ir padėti į spintą kartu su savo drabužiais (padėti tarp dažniausiai naudojamų daiktų). Manoma, kad tai gali priartinti susitikimo su sielos bičiuliu laiką.

 

Pašalinti veidrodžius iš miegamojo (ypač, jei juose atsispindi lova), kitaip jie neleis pasiekti jums sėkmės įvairiuose reikaluose, įskaitant meilės. Atsikratykite daiktų, kurie jums primena buvusįjį. Sentimentalūs susirašinėjimai, bendros nuotraukos, mieli niekučiai ir dovanos turėtų dingti iš akių, jei tikrai norite susirasti naują partnerį. Priešingu atveju buvę santykiai neleis jums susitikti su nauja meile ir tapti tikrai laimingam.