Populiari LNK laida KK2 šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., domėsis, kaip karantino metu gyvena prie dėmesio įpratusios mūsų žvaigždės. Nukelti arba atšaukti koncertai, vestuvės, jubiliejai – žvaigždžių gyvenimuose visiška tuštuma.

 

kk2 pora

„Pažiūrėkit į mano nagučius, nusikapojau, nes tiek visokios veiklos, tiek tvarkymo… Žodžiu, namų tvarkytojos grįžo“, – juokėsi Natalija Bunkė.

 

Natalija turi planą B. Jei reikės, pramoniniu būdu siūs kaukes. O šiaip tai bandys išsilaikyti iš influencinimo ir savo gėlių versliuko.

 

„Kiekvienas iš mūsų turime galvoti, kaip prasimanyti tų pinigų, nes santaupos ilgainiui baigsis. Na, pas mane yra ne vienas toks versliukas, gal nedidelis, aišku, ir apmažėjimas bus didžiulis, bet gal kaip nors išgyvensim“, – optimizmo neslėpė Bunkė.

 

Mia dar prieš keletą savaičių gyveno stabiliai gerai. Buvo suplanuoti mažiausiai penki koncertai, pasirodymai  privačiose šventėse. Nebeliko nieko.

 

„Baisu dėl koronaviruso, baisu dėl to, kad nėra darbo. O baisiausia, kad nežinome, kada visa tai baigsis, nes tikėtis, kad pasitaisys po dviejų savaičių, yra naivu. Mano manymu, ta banga tik prasideda“, – sakė Mia.

 

Aktoriui Gintarui Mikalauskui prasčiau. Jis ne influenceris. Laikais be koronos buvo vienas geidžiamiausių renginių vedėjų.  Dabar Gintaras jaučiasi kaip kokiam kosmose, kur nėra telefono ryšio – telefonas nebeskamba ir nebeišsikrauna.

 

„Ką aš dabar veikiu? Priiminėju skambučius ir atsiprašymus, kad tas ir anas renginys neįvyks. Bet ar gali palyginti pinigus su žmonių sveikata?“ – retoriškai klausė aktorius.

 

Gintaras visas  viltis deda į vasarą, į savo vardo svečių namus Palangoje. Jei, aišku, iki to laiko koronavirusas neišbaidys poilsiautojų.

 

Ką namuose veikia Stano, Mia, Natalija Bunkė ir kitos mūsų žvaigždės, iš ko ketina mokėti paskolas ir kaip pragyventi – išsamus pasakojimas jau šį trečiadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.