Žiūrimiausia televizija TV3 naujajame sezone „Gera kartu!“ savo žiūrovus stebina kiekvieną savaitę. Jau rugsėjo 17 dieną eteryje – unikali premjera: tikru egzaminu įžymybėms virtęs projektas „Aš – kino žvaigždė“. Kokius iš tiesų aktorinius sugebėjimus turi mūsų įžymybės? Tai trečiadieniais 21.00 val. atskleis premjeros kūrėjai ir vedėjai, žinomi aktoriai Audrius Bružas, Martynas Nedzinskas ir Balys Latėnas.

 

TV3_As_kino_zvaigzde_vedejai

Sukurtasis mitas, jog stambi užsienio kino kompanija Lietuvoje kuria keletą filmų ir pagal labai griežtus techninius reikalavimus organizuoja aktorių atranką, nepraslydo pro ausis daugeliui žinomų žmonių. Eidami į atranką laidų vedėjai, dainininkai, muzikantai nė neįtarė, kad čia laukia kruopščiai ir specialiai jiems paruoštos užduotys.

 

„Aš – kino žvaigždė“ kūrėjai visiems atrankos dalyviams sugalvojo skirtingus, įžymybių aktorinius gabumus padėsiančius atskleisti scenarijus. Taip gimė istorijos apie kalėjime infiltruotą policininką, apie mokslininką, išradusį nepaprastų galių turintį preparatą, apie Lietuvos partizano ir jo mylimosios meilę, apie boksininko ir jo trenerio gyvenimą, apie mistinį katedros požemių gyventoją, apie lėktuvo katastrofą negyvenamoje saloje, apie 10 metų nepabundantį iš komos gaisrininką bei seselę, kuri jį įsimyli…

 

Viskas – filmavimo aikštelė, kino apšvietimas, rekvizitai, grimas ir kiti aktorių atrankai būtini dalykai – buvo apgalvoti iki smulkmenų. Dar kruopščiau atrinkti atrankoje dalyvausiantys žmonės. Manydami, jog dalyvauja rimtoje atrankoje į kino filmą, projekte „Aš – kino žvaigždė“ dalyvavo „Kvieskite daktarą!“ vedėjas Justinas Jankevičius, TV3 orų pranešėjas Naglis Šulija, dainininkai Svaras, Mia, Asta Pilypaitė, Vilija Matačiūnaitė, Andrius Rimiškis, humoristas Mantas Katleris, šokėja Eglė Straleckaitė, „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė, galiūnas Vidas Blekaitis ir daug kitų Lietuvoje žinomų žmonių.

 

Kiekvienas jų labai stengėsi gauti vaidmenį kino filme ir atsidavę dirbo su atrankos režisierius vaidinančiais M. Nedzinsku ir B. Latėnu, besielgiančiais neprognozuojamai ir siūlančiais įgyvendinti netikėčiausias idėjas. TV3 žiūrovai turės unikalią galimybę pamatyti kaip N. Šulija vaidina išprotėjusį mokslininką, A. Pilypaitė įsikūnija į medicinos seselės vaidmenį ir kokius aktorinius gabumus kino aikštelėje demonstruoja kitos Lietuvos įžymybės.

 

„Keletą metų šią idėją nešiojaus galvoje, kol galiausiai supratau, kad projektą reikia daryti. Pasidalinau idėjomis su prodiuseriu Laurynu Narbutu ir kolegomis aktoriais Martynu ir Baliu. Taip susiformavo kūrybinis branduolys. Įtemptai dirbome, jėgų įdėta labai daug. Projekto žanras naujas, tad teko mokytis patiems ir modeliuoti visas galimas situacijas: o jei aktorius viską supras? o jei nenorės dirbti? Įvykti galėjo bet kas, todėl daug ruošėmės. Darbas nenuėjo veltui – „Aš – kino žvaigždė“ tapo naujuoju TV3 projektu. Manau, sukūrėm unikalią, išskirtinę laidą, o patys įgijome neįkainojamos patirties“, – pasakoja A. Bružas.

 

„Tai naujas, šviežias, labai rizikingas projektas – todėl labai viliojantis. Sutikau prisijungti nedvejodamas. Man tai buvo puiki improvizacijos treniruotė – filmavimo aikštelėje viską spręsti reikėjo staigiai. Negana to, išlaikyti rimtą veidą net absurdiškiausiose situacijose“, – prisimena B. Latėnas.

Premjera „Aš – kino žvaigždė“ – nuo rugsėjo 17 dienos trečiadieniais 21.00 val. per TV3!