Vedybiniame guolyje įsivyravo ramuma? Pasiilgote netikėtų aistros proveržių? Šiek tiek žaismingumo ir padėtis pasikeis!

 

Vyrams patinka, kaip moterys trinasi į jų kūną lyg katės – klubais, krūtimis, gaktikaulio sritimi. Suviliokite jį šį vakarą, kai sėdės ant sofos ir žiūrės televizorių! Kojomis apsikabinkite jo koją ir švelniai pasitrinkite į ją tarpkojį.

 

Kitas paprastas ir veiksmingas būdas, padėsiantis akimirksniu uždegti aistrą mylimojo akyse – veidrodis. Dažnai sakoma, kad vyrai myli akimis, todėl sekso stebėjimas iš šalies kaitina kraują. Ypač jaudina tokios pozos prieš veidrodį, kai galima matyti net smulkiausias detales. Pavyzdžiui, vyras iš nugaros, o moteris atsisukusi veidu į veidrodį; moteris viršuje, veidu atsisukusi į veidrodį, poza, kai remiamasi keliais ir alkūnėmis bei klasikinė misionieriaus poza.

 

Mylėdamiesi nebūkite tylūs. Dažną vyrą jaudina seksualios moteriškos aimanos. Kokie garsai labiausiai pamalonina vyrų ausis? Kai moteris iškvėpdama ištaria garsą panašų į „chi“, „ach“, „uch“ arba išleisti gerklinį garsą, kažkiek primenantį liūtės riaumojimą.

 

Nesvarbu, kiek mėnesių ar metų esate susituokite, seksui skirkite deramą dėmesį. Negulėkite lovoje it rąstas miške. Tokiu atveju sutuoktinis praras susidomėjimą seksu pačiu netinkamiausiu momentu. O galbūt net bijos rytą atsibusti su keliais įstrigusiais spygliais ir samanomis… Daugiau aistros, daugiau atsipalaidavimo ir mėgavimosi veiksmu!