Daug kam atrodo, kad norint keliauti reikia turėti daug pinigų. Tačiau puiki kelionė nebūtinai turi būti brangi! Sumaniai planuodami ir protingai rinkdamiesi, galite pažinti pasaulį, neišleisdami daugybės pinigų. Tam, kad padėtume tuo įsitikinti, pateikiame jums tris patarimus, kaip keliauti pigiau.

 

1. Rinkitės pigesnes kelionių kryptisvirselis (nuotr. Pexels, Pixabay)

 

Vienas geriausių būdų keliauti turint mažą biudžetą – rinktis pigias kelionių kryptis. Viena iš jų galėtų būti turtinga istorija, stulbinančiomis archeologinėmis vietomis ir šiltu svetingumu garsėjantis Egiptas. Čia galite aplankyti tokias žymias vietas kaip Gizos piramidės, Luksoro šventykla ir žymusis Khan el-Khalili turgus Kaire, neišleisdami daug pinigų. Be to, Egipte gausu ne tik skanaus, bet ir neįtikėtinai pigaus gatvės maisto, todėl galėsite pasimėgauti vietiniais skoniais už palyginti mažą kainą.

 

2. Planuokite kelionę ne piko metu

 

Stenkitės planuoti keliones ne piko metu, kai apgyvendinimo, skrydžių ir ekskursijų kainos paprastai būna mažesnės. Tokiu būdu ne tik galėsite pasinaudoti prieinamesnėmis kainomis, bet ir susidursite su mažesnėmis žmonių miniomis populiariose turistinėse vietose. Todėl jas galėsite pažinti neskubėdami ir turėsite galimybę įamžinti tobulas kelionės akimirkas be šurmulio.

 

3. Stebėkite kelionių agentūrų pasiūlymus ir nuolaidas

 

Kartais pigios kelionės paieškos gali užtrukti. Tad neskubėkite ir būkite kantrūs. Nepamirškite stebėti nuolaidų ir pasiūlymų kelionių agentūrų svetainėse. Turėkite omenyje, kad užsisakydami skrydžius ir viešbutį iš anksto, dažnai galite gerokai sutaupyti, nesvarbu, ieškotumėte pigios kelionės į Egiptą ar kitą šalį.

 

Kokybiškai keliauti turint mažą biudžetą tikrai įmanoma, svarbiausia, kruopščiai planuoti ir priimti apgalvotus sprendimus. Pasirinkdami nebrangias kelionių kryptis, planuodami keliones ne piko metu ir stebėdami kelionių agentūrų pasiūlymus bei nuolaidas, galite pažinti pasaulį, pernelyg neišlaidaudami. Taigi, kodėl gi nepasinaudojus tokia galimybe?