Išsirinkti tinkamą talismaną – sudėtinga ir atsakinga užduotis. Pasirinktas netinkamai gali pritraukti tai, ko tuo metu visiškai nepageidaujate. Tad kaip tinkamai jį išsirinkti? Būdų yra įvairių – pagal gimimo datą, Zodiako ženklą, amžių, gyvenamąją vietą, kraujo grupę ir kt. Tačiau kodėl nepasirinkus talismano pagal tai, ko tuo metu trokštate? Kiekvienas pritraukia skirtingą energiją ir gali padėti įvairiose gyvenimo situacijose.

 

??????????????????????

Letenėlė su nagais ir iltis – galiai

Šie talismanai susiję su laukine prigimtimi ir primityvia žvėrių galia. Todėl ypač tinka tiems, kurie nepasitiki savimi. Jie suteikia energijos, ryžto ir drąsos. Tad jei užimate aukštas pareigas arba ketinate imtis naujos veiklos, naudinga įsigyti letenėlę su nagais arba iltį.

 

Bitė – darbštumui

Šis talismanas labiausiai rekomenduojamas tiems, kuriems kasdien tenka nuveikti itin daug darbų arba tiems, kurie iš prigimties yra tinginiai. Bitės talismanas skatina darbštumą, kruopštumą, gerina organizacinius ir komunikacinius gebėjimus. Taip pat padeda greičiau mokytis, todėl itin naudingas mokiniams ir studentams.

 

Drugeliai – harmonijai

Šie vabzdžiai nuo seno simbolizuoja amžinybę, atgimimą ir ryšį su anapusiniu pasauliu. Todėl šis talismanas ypač padeda tiems, kurie pradeda gyvenimą iš naujo. Taip pat rekomenduojamas žmonėms, kuriems trūksta harmonijos. Drugelių talismanas pritraukia ne tik dvasingumą, bet ir džiaugsmą.

 

Kryžius – savisaugai

Tai – vienas stipriausių talismanų. Kryžius gina šeimininką nuo piktų ir pavydžių žmonių skleidžiamos neigiamos energijos. Taip pat stiprina intuiciją ir padeda priimti teisingus sprendimus. Šis talismanas itin naudingas žmonėms, kurie mėgsta rizikuoti ir nuolatos atsiduria pavojingose situacijose.

 

Chameleonas – tolerancijai

Šis talismanas naudingas kategoriškiems arba itin prieraišiems žmonėms. Chameleonas padeda lengviau prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų, moko savininką į viską žiūrėti ramiau ir suprasti, kad permainos yra kelias į naujas galimybes. Chameleono talismanas skleidžia energiją, kuri skatina būti tolerantiškiems ir gerbti aplinkinių nuomonę.

 

Jūros kriauklė – sėkmingai kelionei

Kriauklės vingiai simbolizuoja netikėtumus, su kuriais tenka susidurti keliautojams. Šis talismanas padeda išspręsti visus kelionėje kilusius nesusipratimus. Taip pat užtikrina, kad keliautojai saugiai grįžtų namo.

 

Garnys – ištikimybei

Šį talismaną rekomenduojama įsigyti tiems, kurie linkę į neištikimybę arba įtaria, kad taip elgtis gali antroji pusė. Garnys simbolizuoja ištikimybę ir prisirišimą prie partnerio, šeimos, todėl padeda išvengti nemalonių meilės intrigų.

 

Karvė – tėviškiems instinktams

Šis gyvulys simbolizuoja motiniškumą ir šeimyniškumą. Todėl toks talismanas kuria stipresnį ryšį su šeimos nariais, ypač vaikais. Tinka neseniai mažylio susilaukusioms šeimoms, nes skatina norą juo rūpintis ir padeda greičiau prisitaikyti prie naujos dienotvarkės, kurią diktuoja mažasis šeimos narys.

 

Elnias – taikai

Šis atrajotojas visais laikais vadintas vienu tauriausių gyvūnų. Jis susijęs su taika, gėriu ir išmintimi. Todėl elnio talismanas naudingas karštuoliams, nes ramina ir moko valdyti emocijas bei jas nukreipti tinkama linkme.

 

Karvelis – tyrumui

Talismanas su šiuo paukščiu skatina būti atviriems. Jis saugo nuo apgaulių, piktų kėslų ir intrigų. Taip pat naudingas tiems žmonėms, kurie nori būti sąžiningesni ir nesavanaudiški. Be to, karvelio talismanas skatina dvasingumą.

 

Dramblys – išminčiai

Šis didžiulis gyvūnas laikomas dvasinės stiprybės ir išminties simboliu. Todėl dramblio talismanas jo savininką apdovanos energija, kuri padės elgtis protingai ir teisingai. Ypač tinka tiems žmonėms, kurie nori tapti kantresni ir atsikratyti įpročio vadovautis instinktais bei principais.

 

Keturlapis dobilas – sėkmei

Sakoma, kad keturlapis dobilas padeda pritraukti pozityvią energiją, kuri padeda mėgautis sėkme. Šis talismanas palengvins bet kurią gyvenimo sritį. Aplinkiniams atrodys, kad gimėte po laiminga žvaigžde. Rečiau pasitaikantis penkialapis dobilas prišaukia vedybas.

 

Kinų moneta – pinigams

Stebuklingą galią turi trys kinų monetos, perrištos raudonu siūlu. Toks talismanas padeda pritraukti finansinę sėkmę. Jį reikėtų laikyti piniginėje arba seife.

 

Kardas – teisingumui

Šis talismanas būtinas žmonėms, turintiems nemalonumų su teisėsauga. Kardas pasirūpins, kad būtų priimtas teisingas sprendimas ir nekaltasis būtų išteisintas. Stipriausią galią turi sidabrinis arba balto aukso kardas.

 

Mėnulis – vaisingumui

Šis talismanas tinka poroms, kurioms nepavyksta susilaukti kūdikio. Mėnulis simbolizuoja moteriškumą ir motiniškus instinktus, todėl skatina vaisingumą. Veiksmingiausias iš sidabro pagamintas talismanas.

 

Tigras – meilei ir aistrai

Tai itin stiprus talismanas, kuris padeda rasti antrąją pusę ir išsaugoti meilės santykius. Taip pat kursto aistras ir užtikrina, kad lovoje niekada nebūtų nuobodu.

 

Vėžlys – gerai sveikatai

Šis ilgaamžiškumo simbolis skleidžia energiją, kuri stiprina imunitetą ir padeda išvengti ligų. Žmogus, turintis vėžlio talismaną, jaučiasi žvalus, energingas ir įprastai nugyvena ilgą gyvenimą.

 

Gaidys – grožiui

Šis talismanas padeda išsaugoti grožį ir jaunystę. Taip pat žadina seksualinę energiją ir padeda žavėti priešingos lyties atstovus. Patariama nešiotis su savimi arba įkurdinti vakarinėje namų pusėje.

 

Žvaigždė – kūrybingumui

Toks talismanas naudingas tiems, kurių darbas susijęs su kūryba: dailininkams, kompozitoriams, rašytojams, dizaineriams, šokėjams ir kt. Žvaigždė skatina šiuolaikinį požiūrį į supančią aplinką ir užtikrina, kad žmogui niekada nestigtų novatoriškų idėjų.

 

Įdomu

  • Senovės kinai tikėjo, kad gintaras yra žuvusio tigro siela, todėl jį turinčiam asmeniui suteikia karžygio drąsos ir jėgos.
  • Senovės egiptiečiai manė, kad bitės yra saulės dievo Ra ašaros, todėl dovanoja žmonėms šviesą, šilumą ir derlingumą.
  • Kai kurios Šiaurės Amerikos gentys buvo įsitikinusios, kad laumžirgiai padeda išsipildyti svajonėms.
  • Teigiama, kad skėčio simbolis saugo namus nuo vagių.
  • Vienas dažniausių simbolių, naudojamų įvairių kultūrų talismanuose, – kaukė. Ji simbolizuoja ryšį su protėviais ir jų apsaugą.

 

 

Jūratė Šeškevičiūtė