Kiekvienas Zodiako ženklas atstovauja skirtingai meilės kalbai. Vieni – nekantrūs, trokštantys dėmesio ir visapusiško atsidavimo, kiti gali įsimylėti už nuoširdumą arba visais būdais siekti ilgalaikio įsipareigojimo ir tik tai gavę leidžia sau pamilti patikusį žmogų. Kaip elgiasi kiekvienas ženklas, kai jų gyvenime pasirodo laukta meilė?

 

Avinai – išlepinti dėmesiu ir dovanomisHoroscope,Concept,,Couple,Guy,And,Girl,On,The,Background,Of

 

Pasitikintys savimi ir ambicingi Avinai mėgsta iššūkius bei ieško romantinio partnerio, turinčio tokį patį gyvenimo tikslą. Tikėtina, kad įsimylės žmogų, kuris nebijo reikšti savo nuomonės. Nors įpratę puikuotis ekstravagantiškomis dovanomis, yra išlepinti dėmesio, patinka partneriai, kurie nori kartu kurti prisiminimus ar leistis į nuotykius. Nors Avinams meilė kaip nuotykis, tačiau prireikia laiko, kol užmezga gilų, tikrą ryšį.

 

Jaučiai – ieškantys stabilumo

 

Valdomi Veneros, kuri susijusi su meile, grožiu, seksu ir romantika. Kai įsimyli, mėgsta tai parodyti lepindami partnerį. Tačiau matydami, kad santykiai griūva, dėl užsispyrusio temperamento neskuba nutraukti ryšio. Žino, kad geriems dalykams reikia laiko, o ilgalaikiams santykiams – daugiau nei aistros. Pameta galvą dėl partnerio, suteikiančio gyvenimui stabilumo ir struktūros, taip pat nesistengiančio skubinti. Leidžia santykiams vystytis natūraliai.

 

Dvyniai – bendravimą dievinantys viliokliai

 

Mėgaujasi savo balso skambesiu ir mėgsta susižavėjusią publiką. Kartais jų polinkis flirtuoti gali sukelti nepatogumų partneriams, tačiau reikėtų vengti per daug rimtai žiūrėti į jų išdaigas. Draugiški, žavūs ir be galo smalsūs Dvyniai mėgsta megzti pažintis. Nors draugystė yra tai, ko siekia, tačiau reikia erdvės būti savimi ir patirti laisvę. Merkurijaus valdomiems Dvyniams svarbiausia suprasti partnerį ir galėti mėgautis lengvu vilioklišku bendravimu. Įsimyli žmones, kurie moka prajuokinti.

 

Vėžiai – tobuli meilužiai

 

Vieni geriausių flirto meistrų ir tobuli meilužiai. Jautriai reaguoja į partnerio poreikius, todėl tiksliai žino, kaip suvilioti patinkantį žmogų. Dievina asmeninę erdvę ir greičiausiai nenorės leistis į spontaniškus nuotykius. Jiems familiarumas nekelia paniekos, priešingai – veda į meilę. Kalbant apie santykius, Vėžių namai yra ten, kur širdis. Nors valdomi Mėnulio, kuris daro įtaką emocijoms ir intuicijai, yra pragmatiški. Nesusitikinės su partneriu dėl statuso ar šlovės. Santykiuose svarbiausia jaustis saugiai. Įsimyli tuos žmones, kurie nebijo reikšti emocijų ir yra atviri sau bei partneriui. Partneriui kelia didelius lūkesčius. Kai jie neišsipildo, tampa irzlūs, pikti. Bent kartą gyvenime patiria širdies skausmą. Vėliau reikia laiko įsimylėti ir iš naujo patikėti žmogumi.

 

Liūtai – nepasotinami meilės ieškotojai

 

Įsimyli, tačiau ne iš karto. Tai žmonės, kuriems reikia laiko viskam. Liūtus valdo Saulė, kuri valdo ego energiją. Nors greitai neprisileidžia naujų žmonių ir iškart neįsimyli, tačiau žino, kaip pritraukti kitų dėmesį ir pelnyti jų palankumą. Santykiuose patinka lepinti partnerį dėmesiu ir meile. Taip pat atliks geriausio draugo ir meilužio vaidmenį užtikrindami, kad kiekviena kartu praleista diena būtų kaip naujas nuotykis. Ketinimai teisingi, tačiau prigimtis turėti skirtingą patirtį neleidžia likti vienoje vietoje. Dėl šios priežasties per gyvenimą bendrauja su keliais žmonėmis. Jei būna apgauti, tampa itin atsargūs megzdami naujus santykius.

 

Mergelės – ambicingos savęs mylėtojos

 

Viską analizuojantis ženklas, todėl jų romantika gana įdomi. Gali neįvertinti dovanojamų gėlių ir gražių žodžių, tačiau jei bus pasiūlyta kas nors, kas susiję su karjera ir verslu, įsimylės už tai. Dažnai nusivilia, kai partneriai nepateisina lūkesčių. Nežavi brangios dovanos ar ryškūs meilės parodymai. Žavi smulkmenos, kurios neįpareigoja. Pirmiausia įsimyli save, tik paskui kitą žmogų. Myli tik kartą gyvenime, bet niekada neleidžia meilei trukdyti jų ambicijoms.

 

Svarstyklės – dievinančios intelektą, bet ne išvaizdą

 

Mėgsta romantiką ir kūrybiškumą, vertina dovanas ir tik jiems sukurtus dalykus. Taip pat yra aštraus proto ir greitai pastebi, ar žmogus sąžiningas. Ypač traukia intelektas – išvaizda gali būti antraeilė. Partnerystė į jų gyvenimą įsilieja natūraliai. Visada pritraukia dėmesį ir mėgsta žaisti. Įsimylėti privers kažkas, kas santykius laikys lygiaverte partneryste ir nesistengs nuslopinti jų spindesio. Įsimyli tada, kai naują partnerį įtraukia į artimiausius gyvenimo planus. Svarstyklėms meilė – pamoka. Bando santykiams atiduoti 100 % savęs, bet netrukus žmonės tai priima kaip savaime suprantamą dalyką. Tik po kurio laiko supranta, kad pirmiausia turi gerbti save. Tikėtina, kad įsimylės tris kartus per gyvenimą ir kaskart išmoks ko nors naujo.

 

Skorpionai – paslaptingi laisvės ieškotojai

 

Tamsus, paslaptingas ir magnetiškas ženklas. Kai įsimyli, pasako tiesiai šviesiai. Kol tikrai nepažins partnerio ir neišsiaiškins visų, net tamsiausių paslapčių, santykiuose nesijaus laisvai, negalės pasitikėti partneriu. Mylėdami nori jaustis pripažinti ir tikri, kad bus mylimi net ir esant blogiausiems laikams. Tikėtina, kad šio ženklo atstovai susidurs su daugybe kaltinimų, pavyzdžiui, savanaudiškumu. Pirmieji dveji romantiški santykiai gali baigtis bloga gaida. Trečią kartą gyvenimo draugą renkasi išmintingai.

 

Šauliai – eksperimentuotojai

 

Aktyvūs keliautojai, nuotykių ieškotojai, todėl dažniausiai ieško partnerio, kuris į nuotykius leisis kartu. Taip pat trokšta eksperimentuoti, todėl visa, kas nauja, jaudina ir vilioja. Nors patinka santykių aistra ir nesibaigiančių šėlionių kartu laikas, negali pakęsti minties, kad bus priversti įsipareigoti. Įsimyli žmones, kurie jų nestabdo, leidžia būti unikaliems, svarbiems, sugeba valdyti jų ugningą energiją. Gali įsimylėti bent 4 kartus per gyvenimą. Santykių pradžioje mano, kad viskas gerai, tačiau atsitraukia, kai partneris pradeda rimtai žiūrėti į ateitį.

 

Ožiaragiai – tradicinės meilės gerbėjai

 

Saturno valdomi Ožiaragiai pareigingi visose srityse. Tradicijų laikosi ir eidami meilės keliu. Traukia gerumas ir patinka asmeninės dovanos, turinčios tik jiems suprantamą reikšmę. Reikia partnerio, kurio vertybės atitiktų jų ir kurio asmeninės ambicijos puikiai derėtų su gyvenimu, kurį bando kurti. Negąsdina ambicingi asmenys, iš tikrųjų labiau patinka susitikinėti su žmonėmis, kurie turi aiškų gyvenimo planą. Įsimyli žmones, kurie turi svajonių ir jas atkakliai bando įgyvendinti. Jei randa ką nors, su kuo verta praleisti likusį gyvenimą, gali visais būdais siekti to žmogaus. Santykių negadina dėl smulkmenų.

 

Vandeniai – atvirumą skatinantys įsimylėjėliai

 

Būdingas ekscentriškumas. Itin novatoriški ir kūrybingi, ypač santykiuose. Draugystė neretai prilygsta įsimylėjimui. Yra švelnūs ir, nors gali vengti tradicinių romantikos ženklų, mėgsta mažus švelnumo ir meilės įrodymus. Patinka jausti ryšį su bendruomene. Natūralu, kad leidžia laiką su tais, kurie dalijasi ilgalaikėmis ateities vizijomis. Įsimyli žmones, kurie atvirai kalba apie gyvenimą, nebijo būti sukritikuoti, pašiepti. Dievina savo laisvę, bet sykiu dažnai įsimyli. Šie du dalykai dažnai juos supainioja. Išmoksta rinktis vieną iš šių dviejų tik eidami į priekį. Tikėtina, kad įsimylės bent du kartus per savo gyvenimą.

 

Žuvys – rūpestingos kompanionės

 

Gailestingos ir jautrios, todėl nuostabios, meilios ir rūpestingos kompanionės. Daugelis jų įsimyli pačią meilės idėją. Žuvys klesti su partneriais, kurių kojos tvirtai stovi ant žemės, bet nuolat primena, kad reikia iškelti galvą virš debesų. Nenuostabu, kad žavios, mielos ir jautrios Žuvys yra vienas romantiškiausių ženklų. Kaip ženklui, valdomam Neptūno, patinka intymiai pažinti žmones ir sužinoti apie jų giliausius troškimus. Tačiau svarbu rasti partnerį, kuris domisi svajonėmis ir ambicijomis. Santykiuose linkusios pasiaukoti, todėl įsimylėjimo jausmas prasideda tik tada, kai randa partnerį, kuris moka būti atviras ir skatina siekti svajonių.

 

Autorius Monika Budnikienė