Jau ruduo, o tai reiškia, kad netrukus moterys ir merginos iš spintų trauks šiltesnius drabužius bei, žinoma, pėdkelnes. Net galima sakyti, kad ruduo ant slenksčio – pėdkelnės iš spintos. Juk būtent šiuo laikotarpiu pėdkelnės vėl tampa aktualios. Tačiau renkantis pėdkelnes galioja aibė taisyklių, todėl labai mokėti išsirinkti ir derinti pėdkelnes tinkamai.

 

kojines

Sezono tendencija

 

Šiltuoju metų laiku rekomenduojama rinktis kūno spalvos pėdkelnes arba ilgas kojines. Iš tikrųjų madingiausia tendencija šiltuoju metų laiku yra nuogų kojų įspūdis. Juodas pėdkelnes geriau atidėti vėsesniems orams. Tokios pėdkelnės turėtų būti dėvimos su uždara avalyne, nes taip atrodo gražiau ir elegantiškiau.

 

Patarimas! Kūno spalvos pėdkelnės neturėtų būti storesnės nei 40 denų. Storos, juodos pėdkelnės gali būti dėvimos tik tada, kai atšąla orai. Kuo masyvesni batai, tuo tankesnio audinio turėtų būti pėdkelnės.

 

Tinkamas dydis – labai svarbu

 

Pėdkelnės gražiai pabrėš figūrą, jeigu bus tinkamo dydžio, t. y. nesmuks ir nesusiraukšlės. Iš viso yra 5 dydžių pėdkelnės. Pirmo dydžio pėdkelnės skirtos moterims, kurios sveria iki 55 kg. Antro dydžio pėdkelnės skirtos moterims, kurios sveria iki 65 kg. Taigi, kiekvienam dydžiui pridedame po 10 kg.

 

Pėdkelnės ar ilgos kojinės? Kaip pasirinkti?

 

Ilgos kojinės puikus pasirinkimas šiltu oru. Jos laikomos atviresnėmis, nes neturi vadinamųjų „šortukų”. Jos taip pat yra mažiau ribojančios ir prireikus lengviau suveržiamos. Ir, žinoma, jos prideda pasitikėjimo savimi, nes yra laikomos seksualesnėmis.

 

O štai pėdkelnės yra universalesnis pasirinkimas, nes jas galima dėvėti ir žiemą. Jas apsirengti greičiau bei jos pastebimai išryškina figūrą, nes slepia visus nelygumus, netgi gali padėti įtraukti suapvalėjusį pilvuką.

 

Vis tiek geriausia rinktis kojines ar pėdkelnes, atsižvelgiant į orą ar progą.

 

Pagrindinės taisyklės

 

Svarbu įsitikinti, kar nematyti, ar dėvite kojines ar pėdkelnes. Patraukti pėdkelnes ar ilgas kojines viešoje vietoje į viršų, yra tabu.

 

Be to, reikėtų prisiminti, kad bet kokie nėriniai ant pėdkelnių ar kojinių kuria apatinio trikotažo įspūdį, todėl jie turėtų būti nematomi. Pasirinkus ryškių spalvų pėdkelnes, svarbu, kad likusi aprangos nebūtų per daug spalvinga ir visas dėmesys būtų skiriamas tik šioms ypatingoms pėdkelnėms.