Ar esate pagalvoję, kokie būtų Van Gogo, Botičelio ir Leonardo da Vinčio paveikslai, jei šie kūrėjai būtų tapę šiame skaitmeniniame amžiuje? Žinomas Jungtinės Karalystės menininkas, mados dizaineris ir iliustratorius Hey Reilly sugretino šiuolaikines technologijas su klasikiniu menu ir „Samsung“ išmaniojo „Galaxy Note10+“ pagalba moderniai patobulino garsiausių menininkų kūrinius.

 

Samsung ir menininko Hey Reilly projektas Samsung ir menininko Hey Reilly projektas_1

   

Menininkas H. Reilly, siekdamas savo kūrinius pristatyti platesnei auditorijai ir įkvėpti žmones giliau pamąstyti apie meną, savo kūryboje panaudojo išmanųjį telefoną, o socialinius tinklus pavertė meno galerija. Tokiu būdu žmonės meną gali apžiūrėti tiesiog savo rankose.

 

Samsung ir menininko Hey Reilly projektas_2 Samsung ir menininko Hey Reilly projektas_3

 

H. Reilly įrodė, kad pagrindinį menininko įrankį – teptuką, skaitmeniniame amžiuje galima puikiai pakeisti išmaniuoju telefonu. Kurdamas šią skaitmenizuotą meno kolekciją kūrėjas visoms savo kūrybinėms užduotims naudojo vienintelę priemonę – „Galaxy Note10+“. Pasitelkdamas į pagalbą jo išmanųjį rašiklį „S Pen“, pažangią kamerą, „AR Doodle“ funkciją ir profesionalios kokybės vaizdo redagavimo įrangą menininkas sukūrė modernizuotą klasikos šedevrų kolekciją.

 

Samsung ir menininko Hey Reilly projektas_4 Samsung ir menininko Hey Reilly projektas_5

 

„Naujausi „Galaxy Note10“ serijos išmanieji telefonai sujungia galią ir našumą su išskirtinėmis funkcijomis, leidžiančiomis išlaisvinti kūrybingumą. Būtent todėl šie flagmanai yra itin populiarūs mūsų klientų tarpe. Ši partnerystė su H. Reilly dar kartą įrodė kokios yra „Note10+“ galimybės. Vartotojai išties gali kurti bet kur ir bet kada bei lengvai tuo dalintis su pasauliu“, – sako Liga Bite, „Samsung Electronics Baltics“ komunikacijos vadovė Baltijos šalims.

 

Menininko kolekciją sudaro: „Selfie Portrait“ (liet. – „Autoportretas“), „Lady with a Pug Frog“ (liet. – „Ponia su mopsu – varle“), „Enigmatic Smile“ (liet. – „Mįslinga šypsena“), „Girl with a Red Nose“ (liet. – „Mergaitė su raudona nosimi“) ir „Venus Di Smilo“ (liet. – „Smilo Venera“). Visus kūrinius galima atsisiųsti iš internete esančios „Samsung Galaxy PENUP“ programos, socialinio tinklo žmonėms, kurie mėgsta piešti ir bendrauti su kūrybingais bendraminčiais.

 

Samsung ir menininko Hey Reilly projektas_6 Samsung ir menininko Hey Reilly projektas_7

 

„Mano „Instagram“ paskyra yra tarsi pozityvumo pripildyta galerija, kurioje dalinuosi savo, kaip menininko, darbais. Norėdamas tobulėti turiu nuolat stebėti aplinką, naršyti, tad „Galaxy Note10+“ išlaisvino mane nuo monitoriaus ir pelės, perkeldamas mano darbo procesą į naują lygį. Mano mene itin svarbus humoro jausmas, tad jei ši darbų serija privers ką nors sustoti ir nusišypsoti, mano tikslas bus pasiektas“, – pasakoja H. Reilly.

 

Samsung ir menininko Hey Reilly projektas_8

 

Socialinio tinklo „Instagram“ duomenimis vien tik 2019 m. grotažyme #art pažymima meno sąvoka pavartota daugiau nei 334 mln. kartų. Be to, internete skelbiamoje „Hiscox“ 2019 m. meno pardavimų ataskaitoje matyti, kad socialiniai tinklai yra mėgstamiausias meno sklaidos kanalas pasaulyje. 80 proc. meno mėgėjų per šią platformą atranda naujų menininkų, o 75 proc. naudojasi ja norėdami įsigyti meno kūrinius.

 

Selfie Portrait (liet. – „Autoportretas“)

 

1

 

Naudodamas išmaniojo rašiklio „S Pen“ tikslumą ir „Air action“ ore atliekamus judesius, H. Reilly įamžino impresionisto tapytojo asmenukės fiksavimo momentą.

 

Lady with a Pug Frog (liet. – „Ponia su mopsu – varle“)

 

2

 

Minint 500-tąsias Leonardo da Vinčio metines, H. Reilly žymiajame kūrėjo paveiksle „Dama su šermuonėliu“ nusprendė gyvūnėlį pakeisti šių dienų mėgstamų augintiniu – mopsu. Krokuvos nacionalinėje galerijoje pakabintas paveikslas naujam gyvenimui prikeltas su „Motion Portrait“ funkcija.

 

Enigmatic Smile („liet. – Mįslinga šypsena“)

 

3

 

Daugiausiai pasaulyje fotografuojama „Mona Liza“ „S Pen“ rašiklio ir nuotraukos redagavimo pagalba įgavo šiuolaikišką XXI-ojo amžiaus šypseną.

 

Girl with a Red Nose (Liet. – „Mergaitė su raudona nosimi“)

 

4

 

Garsioji šios mergaitės smalsi ir paslaptinga išraiška atgaivinta kartu su „Note10+“ vaizdo įrašų redaktoriumi.

 

Venus Di Smilo (Liet. – „Smilo Venera“)

 

5

 

Meilės ir grožio deivei H. Reilly pabandė suteikti šiuolaikiško žaismingumo, „S Pen“ ir „Lasso“ įrankių pagalba sukurdamas smagų deivės koliažą.