Atlikėja Ingrida Kazlauskaitė oficialiai pristato savo bei Andriaus Borisevičiaus kūrybos dainą, „ENEOS 1006 km“ lenktynių himną –„Mes lekiame su vėju“.  Artimiausiu metu gyvai šį himną bus galima išgirsti jau šį savaitgalį 17 -tose  „ENEOS 1006 km“ lenktynėse.

 

BriceBarrett_Facebook-eneos_0001 BriceBarrett_Facebook-eneos_0002 BriceBarrett_Facebook-eneos_0003

 

„Tai naujas, oficialus lenktynių himnas, kurio žodžius ir muziką skiriame lenktynėse dalyvaujančioms komandoms. Linkiu, kad ši daina visus sportininkus motyvuotų, įkvėptų ir sėkmingai visiems padėtų pasiekti finišą“,– sakė su nekantrumu lenktynių laukianti Ingrida.

 

BriceBarrett_Facebook-eneos_0004 BriceBarrett_Facebook-eneos_0005

 

Lenktynių himnui iliustruoti Ingridąbei grupės „Girls ONLY“ nares įsavo valdas įsileido lenktynininkas Dainius Matijošaitis. „Dainius supažindino mus su visais lenktynių užkulisiais: kantriai ir detaliai pasakojo, kaip profesionalai ruošiasi lenktynėms, leido apžiūrėti sportinį automobilį –„Renault Megane Trophy“ su kuriuo kartu su „BRUM BRUM Sport“ komanda dalyvaus lenktynėse. Sportinio automobilio galingumas, išskirtinumas bei dizainas mums paliko didžiulį įspūdį! Mes taip pat stengėmės neatsilikti – specialiai šiai fotosesijai šukuosenų meistrė Aida Kuršienė ant mūsų galvų tvirtai ir dailiai susuko garbanas, primenančias lenktyninių automobilių padangas“,–šypsodamasi pasakojo  I. Kazlauskaitė.

 

BriceBarrett_Facebook-eneos_0006 BriceBarrett_Facebook-eneos_0007

 

Įvertinti naują Ingridos Kazlauskaitės dainą galite čia:

 

 

Profesionalias lenktynes pamėgusi atlikėja žada, kad netrukus pasirodys ir kvapą gniaužiantis  himno vaizdo įrašas.

 

BriceBarrett_Facebook-eneos_0008

 

Nuotraukos: BRICE BARRETT